Цілі сталого розвитку

НВП "Аріадна" враховує в своїй діяльності Глобальні Цілі Сталого Розвитку та робить свій внесок в їх досягнення!
У вересні 2015 року всі 193 члени Організації Об’єднаних Націй ухвалили план досягнення спільного кращого майбутнього. Наступні 15 років спільні зусилля спрямовано на подолання крайньої бідності, боротьбу з нерівністю і несправедливістю та на захист нашої планети.
У центрі «Порядку денного 2030» є 17 Цілей сталого розвитку (ЦСР), що чітко означують світ, якого ми прагнемо для всіх націй без винятків. Нові Глобальні цілі є результатом процесу, що був інклюзивнішим, ніж будь-коли: уряди залучили бізнеси, громадянське суспільство та місцян. Усі ми маємо спільне бачення того, куди має рухатись світ. Реалізація цих амбіцій потребує безпрецедентних зусиль усіх секторів суспільства – і бізнес має відіграти надзвичайно важливу роль у цьому процесі.
Ми розділяємо цілі сталого розвитку, прийняті ООН. У відповідності до своєї місії, принципів співпраці та лідерства, керівних етичних принципів, «Науково-виробниче підприємство «Аріадна» кожен день, у своїй практичній діяльності, робить свій внесок в досягнення цілей, позначених нашим логотипом. Давайте разом робити здоровіше і яскравіше наше життя, життя близьких нам людей, привносити в нього радість і гарний настрій здорових і впевнених у собі людей!

Подолання бідності

Подолання голоду

Міцне здоров'я

Якісна освіта

Ґендерна рівність

Чиста вода та належні санітарні умови

Доступна та чиста енергія

Гідна праця та економічне зростання

Iнновації та інфраструктура

Зменшення нерівності

Сталий розвиток міст і громад

Відповідальне споживання

Боротьба зi зміною клімату

Збереження морських ресурсів

Збереження екосистем суші

Мир та справедливість

Партнерство заради сталого розвитку