Біопрепарати

Про наші препарати з вдячністю говорять ті люди, котрі їх застосовували. Їх теплі слова – головна цінність для нашої компанії та найкраща робота за виконану роботу!

НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Бебінорм - Безпечний та ефективний синбіотик - для новонароджених та дітей грудного віку 1,2 млрд КУО в кожній капсулі

Безпечний та ефективний синбіотик - для немовлят та діточок раннього віку!1,2 млрд КУО в кожній капсулі

Сприяє формуванню та підтримці здорового мікробіома кишечнику у дітей з перших днів життя.
Сприяє ефективному відновленню мікрофлори при дисбактеріозах різної етіології.
Сприяє нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту і нормалізації обмінних
процесів організму дитини.
Активно сприяє пригніченню патогенної мікрофлори.

Бебінорм

Склад. Одна капсула містить:Живі ліофілізовані пробіотичні мікроорганізми - 40 мг (mg); пектин (полігалактурова кислота) - 24 мг (mg); лактулоза - 12 мг (mg); допоміжні речовини: глюкоза - 73,2 мг (mg), мальтодекстрин - 46 мг (mg), тальк - 2 мг (mg), магнію стеарат - 1,6 мг (mg), кремнію діоксид - 1,2 мг (mg). Пробіотичні мікроорганізми - Bidobacterium adolescentis B1245 - 600 млн (millions), Bidobacterium bidum B1670 - 600 млн (millions).1 капсула містить 1,2 млрд (billions) колонієутворюючих одиниць КУО (CFU).Завдяки іммобілізації на пектині пробіотичні мікроорганізми систематично захищені від руйнівних факторів.Дія корисних бактерій пролонгована.
Важливо знатиФормування мікробіоти новонародженої дитини починається відразу після народження і триває протягом тривалого часу (всі періоди фізіологічної адаптації). Зміна якісного і кількісного складу мікрофлори кишечнику у дітей раннього віку пов'язана з багатьма факторами: поступова зміна дієти (перехід від природного вигодовування до адаптованих продуктів дитячого харчування, потім - до харчових продуктів для дорослих), дозрівання систем загального і локального імунітету. Особливості мікробіоценозу кишечника дитини пов'язані зі станом його захисних систем, які протягом довгого часу після народження залишаються функціонально незрілими. Також слизова оболонка кишечнику немовлят не здатна до вироблення власних секреторних імуноглобулінів. Кількість плазматичних клітин слизової оболонки тонкої кишки, що синтезують IgA, наближається до такої у дорослих людей тільки до другого року життя. Дозрівання імунної системи відбувається при контакті новонародженого з бактеріальними і харчовими алергенами, в чому беруть участь бактерії нормальної мікрофлори кишечнику, які володіють імуномодулюючими властивостями. Рання колонізація біфідобактеріями кишечнику позитивно впливає на зміцнення імунної системи новонародженої дитини, формування харчової толерантності, знижує ризик розвитку алергічних захворювань. Високий рівень біфідофлори - один з найважливіших показників здоров'я дитини. Затримка і порушення біфідобактеріальної колонізації в дитинстві збільшує ризик дитячих хвороб й може знижувати міцність здоров'я людини в майбутньому.  При порушеннях кількості та якості нормальної мікрофлори кишечнику, відсутності грудного годування, порушенні режиму вигодовування дитини, неправильному введенні прикорму – затримується або знижується імунний захист організму, дитина стає більш уразлива для інфекційних та вірусних захворювань, можливих порушень травлення, стає більш чутливою до токсинів та алергенів; це підвищує ризик виникнення захворювань, збільшення їх частоти та тривалості.Тому, мікрофлора кишечнику – це один з суттєвих чинників здоров’я, якому слід приділяти увагу!Також слід приділяти окрему увагу підтримці мікрофлори дитини при зміні харчування (перехід з грудного годування на молоко, на перші каші і т.п.).Прийом синбіотика Бебінорм сприяє полегшенню засвоєння їжи дітьми; сприяє зниженню кількісті випадків метеоризму, болю в животі, затримки газів в кишечнику; сприяє зниженню кількісті випадків кольок, «безпричинного» плачу, зменшенню частоти та сили закрепів. Прийом синбіотика Бебінорм дітьми першого року життя сприяє тривалій стабільній колонізації кишечнику біфідобактеріями, забезпеченню швидкого та правильного формування власної мікробіоти та імунітету у новонародженої дитини; сприяє формуванню харчової толерантності; балансуванню й розвитку, в потрібному напрямку, імунної відповіді дитини; зниженню небезпеки розвитку алергічних захворювань. Таким чином – сприяє формуванню міцного здоров'я на все життя.
Фармакологічні властивості компонентів.Властивості синбіотика Бебінорм зумовлені властивостями його компонентів та їх синергічним поєднанням.
Пробіотична дія. Біфідобактерії мають високу антагоністичну активність до патогенних мікроорганізмів. Антагоністична активність спрямована проти екзогенної мікробіоти та ґрунтується на різних біохімічних механізмах: синтезу антимікробних сполук, бактеріоцинів, а також органічних кислот. Бактеріоцини проявляють специфічну антагоністичну активності відносно мікроорганізмів роду Bacillus, Enterococcus, E. coli, Salmonella, Clostridium, Shigella, Staphylococcus i Streptococcus. Бактеріоцини сприяють антимікробній активності шляхом проникнення через пори клітинної стінки патогена, що призводить до лізису клітин патогена та запобіганню біосинтезу його клітинної стінки. Білкова природа бактеріоцинів робить їх стійкими до дії ферментів, таких як амілаза та ліпаза, продукуємих патогенами.
Біфідобактерії ефективно конкурують з патогенними мікроорганізмами за сайти адгезії на епітеліальних клітинах макроорганізму. Тим самим - вони забезпечують колонізаційну резистентність та протиінфекційний захист організму. Біфідобактерії прикріплюються і до клітин самих патогенів (збудників інфекційних хвороб), запобігаючи адгезії останніх на ентероцитах, що сприяє пришвидшенню елімінації патогенів. Здатність біфідобактерій прикріплюватися до епітеліоцитів відіграє важливу роль в колонізації шлунково-кишкового тракту, запобігаючи їх швидкій елімінації перистальтикою кишечника. Цей фактор забезпечує біфідобактеріям конкурентоспроможність у екосистемі кишечнику.
Організм людини не здатен самостійно синтезувати вітаміни і має отримувати їх із довкілля. Одним із джерел утворення низки вітамінів є саме нормальна мікробіота кишечнику, тому дисбіоз часто супроводжується ознаками вітамінної недостатності. Біфідобактерії синтезують амінокислоти, вітаміни групи К, тіамін, рибофлавін, нікотинову, пантотенову та фолієву кислоти, піридоксин та ціанокобаламін, які всмоктуються в кишечнику.
Біфідобактерії пригнічують ріст небажаної мікрофлори дією оцтової та молочної кислот (фінішних продуктів метаболізму цих мікроорганізмів),вони знижують рН в шлунково-кишковому тракті, створюючи несприятливі умови для розвитку патогеннів, здійснюють бактеріостатичну дію. Біфідобактерії, просуваючись по кишечнику, деіммобілізуються із захисної біополімерної матриці та коригують склад мікрофлори кишечнику. А вивільнена від іммобілізованих компонентів матриця біополімерів виступає в ролі ентеросорбенту токсинів.
Регуляторна дія. Складові синбіотику Бебінорм® сприяють комплексній нормалізації травлення, підтримці здоров'я мікробіоти кишечнику, зменшенню симптомів моторно-евакуаторної дисфункції шлунку та кишечнику.Біфідобактерії розкладають в кишечнику речовини, які не можуть засвоюватись організмом людини, включаючи нерозчинний крохмаль, складні вуглеводи, олігоцукри, протеїни та муцин, на більш прості речовини. В результаті цього метаболізму утворюються коротколанцюгові кислоти, такі як молочна та оцтова, які необхідні для компенсації щоденних енергетичних потреб організму людини. Пребіотична дія лактулози та пектину, направлена на створення оптимальних умов життєдіяльності біфідо - і лактобактерій, прискорення їх розмноження та адгезії в зоні їх природного існування. Молекула лактулози не розщеплюється фермен-тами тонкої кишки, внаслідок чого, вона залишається інтактною аж до потрапляння в товсту кишку, де відбувається її розкладання під дією бактерій. У товстій кишці лактулоза ферментується. Результатом фермен-тації є низькомолекулярні коротколанцюгові органічні кислоти: молочна, оцтова, масляна та пропіонова, підкислюється вміст кишечника, підвищується осмотичний тиск у товстій кишці, регулюється транзит хімусу і поліпшується всмоктування води, натрію, хлору, а також кальцію і магнію.Коротколанцюговим кислотам властиво регулювати перистальтику товстого кишечника, стимулюючи або стримуючи моторику шлунково-кишкового тракту. У товстій кишці лактулоза є ідеальним живильним субстратом для біфідобактерій, що призводить до пригнічення протеолі-тичної умовнопатогенної мікрофлори, яка продукує токсини.Пектин не гідролізується ферментами травного тракту людини. Він розщеплюється тільки в товстому кишечнику під дією бактеріальних ферментів. У шлунково-кишковому тракті пектини утворюють гелеподібну масу, яка при русі по кишечнику формує пристінкову слизову оболонку і тим самим захищає від подразнень стінку кишечнику, а також адсорбує токсичні речовини, які містяться в шлунковому соку, запобігаючи їх реадсорбції. Поступаючи в товсту кишку, пектини піддаються частковій ферментації кишковою мікрофлорою, стимулюючи тим самим зростання корисних симбіонтів і надаючи біфідогенний ефект. При цьому утворюються коротколанцюгові органічні кислоти (пропіо-нова, масляна, оцтова), які сприяють підтримці рівня pH кишечника і беруть участь в енергетичному обміні організму, а також виявляють протизапальний і антиканцерогенний ефект. Карбоксильні і гідроксильні групи цих кислот зв'язують свинець, кадмій, ртуть та ін. в крові та сприяють їх виходу з депо з подальшим виведенням із сечею.
Імуномодулююча дія. Біфідобактерії сприяють нормалізації пригніченої імунної системи, а за умови її нормального функціонування не порушують її роботу. Вони здійснюють імуномодулюючу дію за механізмами гальмування запальних реакцій, регулювання експресії ТLR (Toll-like receptors), активації DCs (Deпdritic) і NK (Natural Killer), проліферації лімфоцитів, балансування Т-хелперів (Th1/Тh2), секреції специфічного lgA, який додатково обмежує мікробну взаємодію з епітелієм.

Основні переваги Бебінорм

● Містить лише 100% безпечні культури бактерій для немовлят та діточок раннього віку, а саме - біфідобактерії!● Висока концентрація корисних бактерій - в кожній капсулі 1,2 млрд КУО; причому це живі, активні культури, а не просто інактивовані клітнини!● Містить синергічно підібрану комбінацію активних компонентів - 2 штами біфдобактерій, пектин та лактулозу, що надають надсумарну дію! ● Містить пробіотичну та пребіотичну складову - є синбіотиком! За рахунок наявності пребіотику лактулози - ефективно сприяє відновленню мікрофлори навіть при наявності значної кількості патогенних бактерій та суттєвих порушеннях травлення!● Біфідобактерії зазвичай дуже чутливі та значною мірою інактивуються шлунковим соком та жовчними кислотами. Бебінорм містить корисні бактерії, ефективно захищені за допомогою технології іммобілізації (інкапсулювання в захисну біополімерну матрицю), що забезпечує високий рівень виживання та збереження активності бактерій у процесі виробництва та зберігання; захищає бактерії від дії шлункового соку та жовчі. Завдяки такому захисту збільшується кількість живих бактерій, що потрапляють у кишечник у неушкодженому стані, що сприяє їх адгезії та розмноженню на епітеліальних клітинах кишечника (розкриття капсули не погіршує якість дії Біонорму)!● Забезпечено пролонгована в часі дія корисних бактерій, що поступово вивільняються протягом кишківнику, що сприяє найкращому відновленню мікрофлори кишечнику!● Застосовані штами корисних бактерій не є генетично модифікованими та мають відносно високу природну стійкість до антибіотиків!● Відмінне співвідношення ціни та якості у сегменті пробіотиків для немовлят та діточок раннього віку: 1,2 мільярди КУО пробіотичних бактерій у кожній капсулі у кислотостійкій формі! У той час як інші виробники рекомендують кілька капсул на день, одна капсула Бебінорм вже містить цю кількість у добре захищеній формі!

Рекомендовано застосовувати Бебінорм як джерело біфідобактерій та фруктоолігосахаридів (лактулози), що сприяють нормалізації мікрофлори кишечника при дисбактеріозах; а також сприяють нормалізації функцій органів травлення. застосовувати Бебінорм як джерело біфідобактерій та фруктоолігосахаридів (лактулози), що сприяють нормалізації мікрофлори кишечника при дисбактеріозах; а також сприяють нормалізації функцій органів травлення. 
Ключові параметри ефективності синбіотику Бебінорм забезпечено таким чином:● Два види біфідобактерій та їх висока концентрація максимально збільшують ймовірність успішної колонізації ними кишечнику.● Висока природна антибіотикостійкість та адгезія до епітелію кишечнику; властивості сприяти відновленню нормального фізіологічного стану ворсинок епітелію – що дозволяє ефективно застосовувати Бебінорм безпосередньо під час курсу антибіотикотерапії, а не тільки після його завершення!● Унікальна система захисту максимально збільшує виживання бактерій і значно підвищує їхню ефективність у порівнянні з незахищеними бактеріями або бактеріями в гастрорезистентній капсулі.При надходженні іммобілізованих бактерій у тонкий кишечник та контакті захисного матриксу з рН середовища тонкого кишечника – захисний біополімерний матрикс поступово розкривається та вивільняє пробіотичні клітини. Формується високомолекулярна біополімерна гідратна оболонка, яка забезпечує захист пробіотичних бактерій. Пробіотичні бактерії потрапляють у тонкий кишечник, регідратуються і починають активно розмножуватися, у тому числі за рахунок того, що захисний матрикс є пребіотиком (є селективним поживним субстратом виключно для корисних бактерій). Саме в кишечнику пробіотичні бактерії мають здійснювати свою корисну дію на організм людини.● Застосування додаткових пребіотичних компонентів-синергістів. 
Найважливішим аспектом безпеки Бебінорм є:а) відсутність у його складі генетично модифікованих мікроорганізмів; б) відсутність у його складі організмів умовно-патогенної мікрофлори кишечнику; в) відсутність плазмідної ДНК в культурах використаних мікроорганізмів (яка загрожує поширенню та підсиленню антибіотикорезистентності серед патогенних бактерій).
Спосіб застосування. Рекомендована добова доза становить:- дітям від 0 до 1 року - половину вмісту капсули 1 раз на добу; - дітям від 1 до 3 років по 1 капсулі 1 раз на добу. Давати дитині з питтям за 30 хвилин (min) до годування або одночасно з годуванням. Перед прийомом необхідно внести необхідну частку вмісту капсули у 10-20 мл (ml) теплої води й акуратно розмішати до отримання однорідної суспензії. Отриману суспензію дайте дитині випити за допомогою маленької ложечки; або додайте її в пляшечку з молоком (або водою; або молочною сумішшю) та дайте випити дитині.Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем. Не рекомендується самостійно підвищувати зазначене добове дозування.
Мінімальна рекомендована тривалість курсу: 14-21 день.Підвищена доза та тривалість курсу можливі за рекомендацією лікаря.Протипоказання: галактоземія, підвищена чутливість до компонентів препарату.
Застереження: На початку прийому може бути тимчасове послаблення випорожнень, що не є підставою для скасування прийому препарату.
Зберіrання: в оригінальній упаковці, в чистих провітрюваних приміщеннях, у місцях захищених від потрапляння прямих сонячних променів, при температурі не вище 25 °( та відносній вологості повітря не вище 80 % у недоступному для дітей місці. Рекомендовано зберігати в холодильнику. Уникати заморожування.Придатний до (число, місяць, рік) та номер серії «L» - вказані на блістері. Упаковка: по 10 капсул у блістері, по 1 блістеру в пачці.Категорія відпуску: без рецепту.
Дієтична добавка. Не містить лактозу, генно-модифікованих організмів, барвників, ароматизаторів, антибіотиків і консервантів. Не є лікарським засобом. Не рекомендується використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Вироблено за ТУ У 15.8-31034548.001-2002 зі змінами, узгодженими Міністерством охорони здоров'я України. Маса нетто капсули: 200 мг(mg) ± 9%.

Illustration

Вироблено в Україні.
Відповідає міжнародним вимогам до якості.