НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Бебінорм - Безпечний та ефективний синбіотик - для новонароджених та дітей грудного віку 1,2 млрд КУО в кожній капсулі

Безпечний та ефективний синбіотик - для новонароджених та дітей грудного віку
1,2 млрд КУО в кожній капсулі

Сприяє формуванню та підтримці здорового мікробіома кишечнику у дітей з перших днів життя.
Сприяє ефективному відновленню мікрофлори при дисбактеріозах різної етіології.
Сприяє нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту і нормалізації обмінних
процесів організму дитини.
Активно сприяє пригніченню патогенної мікрофлори.

Бебінорм

Склад. Одна капсула містить:- живі ліофілізовані іммобілізовані бактерії Bifidobacterium adolescentis, Bifidobacterium bifidum – не менш 6 млрд. (billions) КУО/г*(СFU/g) - 160 мг(mg);- пектин (полігалактурова кислота) - 24 мг (mg);- лактулоза - 12 мг (mg);- допоміжні речовини: кремнію діоксид, магнію стеарат - 4 мг (mg).Форма випуску: капсули.
Важливо знатиФормування мікробіоти новонародженої дитини починається відразу після народження і триває протягом тривалого часу (всі періоди фізіологічної адаптації). Зміна якісного і кількісного складу мікрофлори кишечнику у дітей раннього віку пов'язана з багатьма факторами: поступова зміна дієти (перехід від природного вигодовування до адаптованих продуктів дитячого харчування, потім - до харчових продуктів для дорослих), дозрівання систем загального і локального імунітету.
Один з найважливіших показників здоров'я дитини - високий рівень біфідофлори. Затримка і порушення біфідобактеріальної колонізації в дитинстві збільшує ризик дитячих хвороб і впливає на здоров'я людини в майбутньому.
Особливості мікробіоценоза кишечнику дитини пов'язані зі станом його захисних систем, які протягом довгого часу після народження залишаються функціонально незрілими. Також слизова оболонка немовлят не здатна до вироблення власних секреторних імуноглобулінів. Кількість плазматичних клітин слизової оболонки тонкої кишки, що синтезують IgA, наближається до такої у дорослих людей тільки до другого року життя. Дозрівання імунної системи відбувається при контакті новонародженого з бактеріальними і харчовими алергенами, в чому беруть участь бактерії нормальної мікрофлори кишечнику, які володіють імуномодулюючими властивостями. Рання колонізація кишечнику впливає на становлення імунної системи новонародженої дитини, формування харчової толерантності, розвиток алергічних захворювань.
Прийом синбіотика Бебінорм дітям першого року життя сприяє стабільній та тривалій колонізації кишечника біфідобактеріями [2].
Розвиток і настання різних хронічних захворювань виникає, коли відбувається порушення складу мікрофлори кишечнику. При прийомі синбіотика Бебінорм діти легше засвоюють їжу, знижується кількість випадків метеоризму, болю в животі, затримки газів в кишечнику; знижується кількість випадків кольок, «безпричинного» плачу, зменшується частота та сила закрепів.
Фармакологічні властивості компонентів.Властивості синбіотика Бебінорм зумовлені властивостями його компонентів та їх синергічним поєднанням.
Пробіотична дія. Мікроорганізми, що входять до складу Бебінорм, мають високу антагоністичну активність до патогенних мікроорганізмів. Антагоністична активність спрямована проти екзогенної мікробіоти та ґрунтується на різних біохімічних механізмах: синтезу антимікробних сполук, бактеріоцинів, а також органічних кислот. Бактеріоцини проявляють специфічну антагоністичну активності відносно мікроорганізмів роду Bacillus, Enterococcus, E. coli, Salmonella, Clostridium, Shigella, Staphylococcus i Streptococcus. Бактеріоцини сприяють антимікробній активності шляхом проникнення через пори клітинної стінки патогена, що призводить до лізису клітин патогена та запобіганню біосинтезу його клітинної стінки. Білкова природа бактеріоцинів робить їх стійкими до дії ферментів, таких як амілаза та ліпаза, продукуємих патогенами.
Біфідобактерії ефективно конкурують з патогенними мікроорганізмами за сайти адгезії на епітеліальних клітинах макроорганізму. Тим самим - вони забезпечують колонізаційну резистентність та протиінфекційний захист організму. Біфідобактерії прикріплюються і до клітин самих патогенів (збудників інфекційних хвороб), запобігаючи адгезії останніх на ентероцитах, що сприяє пришвидшенню елімінації патогенів. Здатність біфідобактерій прикріплюватися до епітеліоцитів відіграє важливу роль в колонізації шлунково-кишкового тракту, запобігаючи їх швидкій елімінації перистальтикою кишечника. Цей фактор забезпечує біфідобактеріям конкурентоспроможність у екосистемі кишечнику.
Організм людини не здатен самостійно синтезувати вітаміни і має отримувати їх із довкілля. Одним із джерел утворення низки вітамінів є саме нормальна мікробіота кишечнику, тому дисбіоз часто супроводжується ознаками вітамінної недостатності. Біфідобактерії синтезують амінокислоти, вітаміни групи К, тіамін, рибофлавін, нікотинову, пантотенову та фолієву кислоти, піридоксин та ціанокобаламін, які всмоктуються в кишечнику.
Біфідобактерії пригнічують ріст небажаної мікрофлори дією оцтової та молочної кислот (фінішних продуктів метаболізму цих мікроорганізмів),вони знижують рН в шлунково-кишковому тракті, створюючи несприятливі умови для розвитку патогеннів, здійснюють бактеріостатичну дію. Біфідобактерії, просуваючись по кишечнику, деіммобілізуються із захисної біополімерної матриці та коригують склад мікрофлори кишечнику. А вивільнена від іммобілізованих компонентів матриця біополімерів виступає в ролі ентеросорбенту токсинів.
Регуляторна дія. Складові синбіотику Бебінорм® сприяють комплексній нормалізації травлення, підтримці здоров'я мікробіоти кишечнику, зменшенню симптомів моторно-евакуаторної дисфункції шлунку та кишечнику.Біфідобактерії розкладають в кишечнику речовини, які не можуть засвоюватись організмом людини, включаючи нерозчинний крохмаль, складні вуглеводи, олігоцукри, протеїни та муцин, на більш прості речовини. В результаті цього метаболізму утворюються коротколанцюгові кислоти, такі як молочна та оцтова, які необхідні для компенсації щоденних енергетичних потреб організму людини. Пребіотична дія лактулози та пектину, направлена на створення оптимальних умов життєдіяльності біфідо - і лактобактерій, прискорення їх розмноження та адгезії в зоні їх природного існування. Молекула лактулози не розщеплюється фермен-тами тонкої кишки, внаслідок чого, вона залишається інтактною аж до потрапляння в товсту кишку, де відбувається її розкладання під дією бактерій. У товстій кишці лактулоза ферментується. Результатом фермен-тації є низькомолекулярні коротколанцюгові органічні кислоти: молочна, оцтова, масляна та пропіонова, підкислюється вміст кишечника, підвищується осмотичний тиск у товстій кишці, регулюється транзит хімусу і поліпшується всмоктування води, натрію, хлору, а також кальцію і магнію.Коротколанцюговим кислотам властиво регулювати перистальтику товстого кишечника, стимулюючи або стримуючи моторику шлунково-кишкового тракту. У товстій кишці лактулоза є ідеальним живильним субстратом для біфідобактерій, що призводить до пригнічення протеолі-тичної умовнопатогенної мікрофлори, яка продукує токсини.Пектин не гідролізується ферментами травного тракту людини. Він розщеплюється тільки в товстому кишечнику під дією бактеріальних ферментів. У шлунково-кишковому тракті пектини утворюють гелеподібну масу, яка при русі по кишечнику формує пристінкову слизову оболонку і тим самим захищає від подразнень стінку кишечнику, а також адсорбує токсичні речовини, які містяться в шлунковому соку, запобігаючи їх реадсорбції. Поступаючи в товсту кишку, пектини піддаються частковій ферментації кишковою мікрофлорою, стимулюючи тим самим зростання корисних симбіонтів і надаючи біфідогенний ефект. При цьому утворюються коротколанцюгові органічні кислоти (пропіо-нова, масляна, оцтова), які сприяють підтримці рівня pH кишечника і беруть участь в енергетичному обміні організму, а також виявляють протизапальний і антиканцерогенний ефект. Карбоксильні і гідроксильні групи цих кислот зв'язують свинець, кадмій, ртуть та ін. в крові та сприяють їх виходу з депо з подальшим виведенням із сечею.
Імуномодулююча дія. Біфідобактерії сприяють нормалізації пригніченої імунної системи, а за умови її нормального функціонування не порушують її роботу. Вони здійснюють імуномодулюючу дію за механізмами гальмування запальних реакцій, регулювання експресії ТLR (Toll-likereceptors), активації DCs (Deпdritic) і NK (NaturalKiller), проліферації лімфоцитів, балансування Т-хелперів (Th1/Тh2), секреції специфічного lgA, який додатково обмежує мікробну взаємодію з епітелієм.
За рахунок вищеописаних властивостей капсули сінбіотіческіе Бебінорм мають високу ефективність і рекомендуються до широкого застосування.
Показання:- гострі кишкові інфекції (ГКІ), характерні для дитячого віку (сальмо­нельоз, шигелезна інфекція, ешеріхіози), ГКІ невстановленої етіології;- при інтоксикаціях (отруєннях) екзогенного (харчові, хімічні, лікарські, важкими металами, радіонуклідами, пестицидами та ін.) і ендогенного походження (що виникають при різних захворюваннях і дисфункції внутрішніх органів);- при інфекційних захворюваннях (включаючи стафілокок, стрептокок, синьогнійну паличку);- при вірусних інфекціях, у т.ч. при герпесі (включаючи цитомегаловірус), ротавірусній інфекції;- при дисбактеріозах різного походження;- при діареї різного походження вт.ч. антибіотик-асоційованої діареї;- при грипі, ГРВІ, гаймориті, тонзиліті, бронхіті;- при запальних захворюваннях дихальної системи бактеріального та вірусного походження гаймориті, фарингіті, ларингіті, тонзиліті (ангіні), бронхіті, запаленні легенів, грипі та інших гострих і хронічних респіраторних захворюваннях;- при алергічних захворюваннях і станах (атопічний дерматит, нейродерміт, кропив'янка, бронхіальна астма та ін.);- при запорах;- при використанні антибіотиків та інших хімічних синтетичних лікарських засобів для лікування дитини;- при використанні у матері антибіотиків або інших хімічних синтетичних лікарських засобів протягом останніх 10 днів вагітності;- при відсутності грудного годування, порушення режиму вигодовування дитини, неправильному введенні прикорму. Для підтримки здоров'я при зміні харчування (перехід з грудного годування на молоко, на перші каші іт.д.);- для сприяння формуванню стану стійкої здоров'я, нормального травлення і високого власного імунітету дитини, а також-у майбутнього дорослої людини. 

Ключові параметри ефективності синбіотику Бебінорм забезпечені: - введення двох видів видів біфідобактерій максимально збільшує ймовірність успішної колонізації ними кишечника; - висока концентрація і стійкість бактерій дозволяє ефективно використовувати препарат безпосередньо під час курсу антибіотико­терапії, а не тільки після його закінчення; - біотехнологія іммобілізації, яку використовують при виробництві Бебінорм, передбачає фіксацію бактерій на волокнах високомоле­кулярних сполук біополімерів рослинного походження (пектин) для захисту зафіксованих бактерій від руйнування шлунковим соком та жовчю. При потраплянні у водне середовище біополімери утримують воду навколо себе та бактерій. Формується високомолекулярна полісахаридна гідратна оболонка, яка забезпечує захист іммобілізованих бактерій. Крім того, іммобілізація біфідобактерій підвищує їх стійкість, життєздатність та швидкість колонізації кишечнику; - забезпечує пролонговану дію препарату; - застосування в складі додаткового компонента - синергіста - лактулози.
Найважливішим аспектом безпеки Бебінорм є відсутність у його складі:а) генетично модифікованих мікроорганізмів (ГМО);б) організмів умовно-патогенної мікрофлори кишечнику;в) плазмідної ДНК у використаних мікроорганізмах.
Рекомендовано застосовувати Бебінорм як джерело біфідобактерій та фруктоолігосахаридів (лактулози), що сприяють нормалізації мікрофлори кишечника при дисбактеріозах; а також сприяють нормалізації функцій органів травлення. Спосіб застосування. Рекомендована добова доза становить:Перед прийомом необхідно внести необхідну частку вмісту капсули у 10-20 мл (ml) теплої води й акуратно розмішати до отримання однорідної суспензії. Приймати перорально за 30 хвилин (mіn) до прийому їжі.
Мінімальна рекомендована тривалість курсу: 14-21 день.Підвищена доза та тривалість курсу можливі за рекомендацією лікаря.Протипоказання: галактоземія, підвищена чутливість до компонентів препарату.
Застереження. На початку прийому може бути тимчасове послаблення випорожнень, що не є підставою для відміни прийому препарату.
Зберіrання: в оригінальній упаковці, в чистих провітрюваних приміщеннях, у місцях захищених від потрапляння прямих сонячних променів, при температурі не вище 25 °( та відносній вологості повітря не вище 80 % у недоступному для дітей місці. Рекомендовано зберігати в холодильнику. Уникати заморожування.Придатний до (число, місяць, рік) та номер серії «L» - вказані на блістері. Упаковка: по 10 капсул у блістері, по 1 блістеру в пачці.Категорія відпуску: без рецепту.
Дієтична добавка. Не містить лактозу, генно-модифікованих організмів, барвників, ароматизаторів, антибіотиків і консервантів. Не є лікарським засобом. Не рекомендується використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Вироблено за ТУ У 15.8-31034548.001-2002 зі змінами, узгодженими Міністерством охорони здоров'я України. Маса нетто капсули: 200 мг(mg) ± 9%.

Illustration

Вироблено в Україні.
Відповідає міжнародним вимогам до якості.