НВП «Аріадна®». Здоров'я в кожен дім!

Здоров'я завдяки силі природних речовин

Світ навколо нас великий і складний. Він дає людині абсолютно все. Завдання людини - жити в гармонії з природою.

Ми працюємо в сфері біофармацевтичних технологій, досліджуємо природні ресурси, мікросвіт, лікарські рослини, виділяємо і очищаємо корисні для людини біологічно активні речовини використовуючи класичні та сучасні досягнення науки. Таким чином - створюємо готові препарати, за допомогою яких людина може підтримувати і покращувати своє здоров'я. Такі препарати, в силу свого природного походження, властиві для організму людини. Компоненти таких препаратів ефективно вбудовуються в різні процеси в організмі людини і ефективно йому допомагають.

Ефективність препаратів забезпечується, по-перше, на етапі розробки - за допомогою підбору складу, створення ефективних пропорцій компонентів, відпрацювання та стандартизації технологій виробництва. По-друге - в рамках фармакологічних і клінічних досліджень, коли вивчаються та уточнюються безпека і ефективність, підбирається ефективне дозування і спосіб застосування. По-третє - при систематичному проведенні спостережень та досліджень в процесі випуску.

В процесі багаторічних спостережень, досліджень і систематизації досвіду ми формуємо інформаційну базу знань, яка постійно поповнюється. Пропонуємо Вам ознайомитися з некоториім, найбільш цікавими даними, представленими у вигляді статей для покупців і фахівців.