НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Послаблюючий засіб.

Ефективно сприяє нормалізаціїстулу. Дія лактулози підсилена двома пребіотиками - пектином та інуліном.

Біфіл

Склад. Одна капсула містить:- лактулоза - 5000мг (mg),- інулін - 500 мг (mg),- пектин - 500 мг (mg).Допоміжні речовини - глюкоза, лимонна кислота.Форма випуску: пакети.
Фармакологічні властивості компонентів.Дія Біфіл базується на властивостях його компонентів (лактулоза, інулін, пектин). У товстій кишці лактулоза перетворюэться бактеріями кишкечнику на низькомолекулярны органічні кислоти. Ці кислоти знижують рН в просвіті товстої кишки і через осмотичний ефект збільшують обсяг кишкового вмісту, що стимулює перістальтику товстої кишки та нормалізує консистенцію калових мас. Запор попускається, відновлюється фізіологічний ритм кишечнику.
При печінковій енцефалопатії дія препарату зумовлена пригніченням росту протеолітичних бактерій за рахунок збільшення кількості ацидофільних бактерій (лактобактерій), зв'язуванням аміаку в іонної формі завдяки підкисленню вмісту кишечнику, очищенням товстого кишечнику за рахунок низького рН, а також осмотичного ефекту, зміною бактеріального метаболізму азоту шляхом стимуляції утилізації бактеріями аміаку для синтезу бактеріальних білків. Лактулоза, як пребіотик, посилює ріст корисних для організму бактерій (біфідобактерії та лактобактерії), пригнічує зростання потенційно патогенних бактерій, таких як клостридії та кишкова паличка. Це призводить до покращення балансу мікрофлори кишечнику. Інулін та пектин є природними біополімерами, які володіють вологоутримуючими та сорбційними властивостями. Утримуючи воду в просвіті кишечнику, синергично з лактулозою - вони сприяють активації перистальтики та нормалізації стулу. Інулін та пектин також є пребіотиками і сприяють нормалізації мікрофлори кишечнику.
Лактулоза, майже не абсорбується після перорального прийому і досягає товстого кишечнику в незміненому вигляді. Там метаболізується виключно нормальною мікрофлорою. Інулін та пектин є біополімерами та, після перорального прийому, не абсорбуються. Вони досягають товстого кишечнику в незміненому стані, де також метаболізуються мікрофлорою.
За рахунок поєднання трьох діючих речовин, що знаходяться в синергетичній пропорції, Біфіл має підвищену ефективність і рекомендується до широкого застосування.

Рекомендовано для нормалізації фізіологічного ритму кишечнику, при запорах, в тому числі хронічних. Для полегшення дефекації (при геморої, для підготовки до операцій та після операцій на товстому кишечнику або аноректальній зоні).Перед застосуванням рекомендується консультація з лікарем.Спосіб застосування та дози.- дітям від 12 років та дорослим слід застосовувати початкову дозу Біфіл - по 1 пакету 2-3 рази на день. Підтримуюча доза Біфіл - по 1 пакету 1-2 рази на день.Вміст пакету залити 100 мл теплої води, перемішати до отримання суспензії та випити. Не допускається додавання в порошок гарячої або холодної води. Можливий прийом разом з їжею. Дозу потрібно коригувати відповідно до індивідуальних потреб. Через кілька днів початкова доза може бути скоригована до підтримуючої дози на підставі відповіді на застосування. Може знадобитися кілька днів застосування (2-3 дні) до прояви ефекту.Рекомендовану дозу слід приймати в один і той же час доби, наприклад, під час сніданку або вечері. При застосуванні препарату рекомендується вживати достатню кількість рідини (1,5-2 літра, що відповідає 6-8 склянок води) протягом доби.Не рекомендується перевищувати зазначену дозу застосування.Тривалість курсу: 10-14 днів.
Протипоказання: діти до 6 років, підвищена чутливість до компонентів препарату, галактоземія, шлунково-кишкова непрохідність, перфорація або ризик перфорації травного тракту.Особливості застосування. Протягом перших декількох днів застосування може виникати незначне послаблення стулу, що не потребує відміни препарату. Для того, щоб запобігти появі метеоризму, рекомендується збільшувати дозу поступово. Якщо виникає метеоризм, слід зменшити дозу або припинити застосування.Застосування в період вагітності або годування грудьми визначає лікар.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Біфіл не впливає або має незначний вплив на здатність керувати автомобілем і працювати з механізмами.
Зберігання: в оригінальній упаковці, в чистих провітрюваних приміщеннях, у місцях захищених від потрапляння прямих сонячних променів, при температурі не вище 25 ºС та відносній вологості повітря не вище 80 % у недоступному для дітей місці.Термін придатності. Дату виробництва і строк придатності - дивись на пакеті.Номер партії збігається з датою виробництва.Упаковка: по 10, 20 або 50 пакетів в пачці.Категорія відпуску: без рецепту.
Дієтична добавка. Вироблено за ТУ У 15.8-31034548.001-2002 зі змінами, узгодженими Міністерством охорони здоров'я України.Не містить генно-модифікованих організмів, барвників, ароматизаторів, антибіотиків і консервантів. Не є лікарським засобом. Може містити незначну кількість лактози. Не рекомендується використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.Маса нетто пакету: 6 (g) ± 7,5%.

Illustration

Вироблено в Україні.
Відповідає міжнародним вимогам до якості.