НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Illustration

Біогенний імуностимулятор

Удосконалений класичний імуномодулятор. Для захисту від грипу та ГРВІ Два імунотропних компонента - екстракт ехінацеї і бета-глюкан, забезпечують підвищену ефективність за рахунок синергетичного дії компонентів.. Подвійна доза активних інгредієнтів.

Ехінацея Нова

Склад. Одна капсула містить:- екстракт ехінацеї - 180 мг (mg);- бета-глюкан - 50 мг (mg);-допоміжні речовини: глюкоза, кремнію діоксид, магнію стеарат, тальк.Форма випуску: капсули.
Фармакологічні властивості компонентів.Екстракт ехінацеї має імуномодулюючу та протизапальну дію, стимулює кістково-мозкове кровотворіння, в наслідок чого збільшується кількість лейкоцитів і клітин ретикулоендотеліальної системи селезінки. Активує переважно клітинний імунітет, стимулює фагоцитарну активність макрофагів і хемотаксис гранулоцитів, сприяє вивільненню цитокінів, збільшує продукцію інтерлейкіну-1 макрофагами, прискорює трансформацію B-лімфоцитів в плазматичні клітини, підсилює антитілоутворення і T-хелперну активність. Підвищує неспецифічну резистентність організму (в т.ч. проти збудників грипу і герпесу).
Бета-глюкан - це високомолекулярний полісахарид природного походження. Молекули бета-глюкана не схильні до ферментативної фрагментації в травному каналі. Їх захоплюють клітини слизової оболонки кишечнику і активно переносять в підслизовий шар, в якому молекули бета-глюкана активують макрофаги, а через них - лімфоцити, відповідальні за захист ендотелію, тобто за місцевий імунітет. Завдяки механізму репопуляціі, активовані лімфоцити зі слизової оболонки кишечнику поширюються в слизові оболонки різних органів, забезпечуючи таким чином захист від інфекцій. З одного боку, активується фагоцитарная функція макрофагів, з іншого - починають посилено синтезуватися і вивільнятися такі речовини, як цитокіни (інтерлейкіни, інтерферон), що є сигналом для інших клітин імунної системи, зокрема, Т-лімфоцитів, фактора росту епідермальних клітин, фактора ангіогенезу
У препараті «Ехінацея Нова» дія бета-глюкану доповнюється і посилюється флавоноїдами та полісахариди ехінацеї. Взаємно підсилюючи ефект один одного, вони збільшують швидкість дозрівання імунних клітин, продовжують їх життєвий термін, підвищують активність факторів неспецифічного та специфічного імунітету, підсилюють опірність до вірусів, бактерій, грибків, паразитів, значно підвищують антиоксидантний потенціал організму.
За рахунок поєднання двох діючих речовин, що знаходяться в синергетичної пропорції, препарат «Ехінацея Нова» володіє підвищеною ефективністю і рекомендується до широкого застосування.

Рекомендації до застосування:- при перших ознаках ГРВІ;- активація власних захисних сил організму в період сезонних захворювань;- прискорення відновлення організму після перенесених гострих і хронічних захворювань; при тривалому застосуванні антибіотиків;- підвищення опірності організму до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища.Перед застосуванням рекомендується консультація з лікарем, особливо - особам, зі схильністю до алергії.Прийом «Ехінацея Нова» рекомендується поєднувати з прийомом вітамінів А, Е, С.При виникненні будь-яких побічних реакцій потрібно зупинити прийом «Ехінацея Нова» і звернутись до лікаря.
Спосіб застосування та дози:-дітям від 6 до 12 років - по 1 капсулі 1-2 рази на день;-дітям від 12 років і дорослим - по 1 капсулі 2-3 рази на день.Час прийому препарату не залежить від прийому їжі.Не рекомендується перевищувати зазначену дозу застосування.Тривалість курсу - 10-14 днів при щоденному застосуванні препарату або 20-28 днів, якщо приймати препарат через день. При необхідності курс можна повторити після інтервалу 2-3 тижні.
Протипоказання. Діти до 6 років, період вагітності та годування груддю. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів, прогресуючі системні захворювання; діабет, ревматизм, аутоімунні захворювання, хронічні вірусні захворювання; СНІД або ВІЛ-інфекція; новоутворення, первинний імунодефіцит; імуносупресія; захворювання лейкоцитарної системи крові.Взаємодія. Внаслідок імуностимулюючої дії препарату «Ехінацея Нова» може зменшувати ефективність препаратів, що мають імунодепресивною дією.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. З огляду на можливий вплив ехінацеї на нервову систему, слід з обережністю застосовувати при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці, в чистих провітрюваних приміщеннях, в місцях, захищених від потрапляння прямих сонячних променів, при температурі не вище 25 ° С і відносній вологості повітря не вище 80%. Зберігати в недоступному для дітей місці.Дату виробництва та строк придатності – дивись на флаконі або блістері. Номер партії збігається з датою виробництва.Упаковка: по 10 капсул в блістері, по 2 блістери в пачці.Маса нетто капсули - 250 мг (mg) ± 10%.Категорія відпуску. Без рецепта.
Дієтична добавка. Має природне походження. Вироблено за ТУ У 10.8-31034548-002:2013 зі змінами, погодженням Міністерством охорони здоров'я України. Не містить генетично модифікованих організмів, барвників, ароматизаторів, антибіотиків та консервантів. Не є лікарським засобом. Може містити незначну кількість білку злакових. Не рекомендується використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.Маса нетто капсули: 250 мг (mg) ± 9%.

Illustration

Вироблено в Україні.
Відповідає міжнародним вимогам до якості.