НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Екстралакт - Імунобіотик 120 млрд КУО в кожній капсулі

Імунобіотик
120 млрд КУО в кожній капсулі

Сприяє нормалізації імунного статусу та мікрофлори кишечнику.
Сприяє підвищенню загальної опірності організму при застудах, захворюваннях дихальної системи, грипі,
ГРВІ у ослаблених та часто хворіючих пацієнтів.
Ефективний при цукровому діабеті, при алергічних захворюваннях, при вагітності та годуванні грудьми.
Активно сприяє пригніченню патогенної мікрофлори.

Екстралакт

Склад. Одна капсула містить:Живі ліофілізовані пробіотичні мікроорганізми - 40 мг (mg); дієтичні волокна (целюлоза, геміцелюлоза, пектин, лігнін) -70мг (mg); допоміжні речовини: мальтодекстрин - 86,4 мг (mg); тальк-2 мr(mg); магнію стеарат-1,бмг (mg). Пробіотичні мікроорганізми - Lactobacillus rhamnosus В 823 8 -24млрд (bіІІіопs), Lactobacillus sakei В 8952 - 24 млрд (bіІІіопs), Lactobacillus casei В 3489 -24 млрд (bіІІіопs), Lactobacillus delbrueckii subsp. Bulgaricus В 3964 -24 млрд (bіІІіопs), Lactobacillus acidophilus В6257-24млрд(bіІІіопs)-40мг(mg). 1 капсула містить 120 млрд (billions) колонієутворюючих одиниць КУО (CFU). Завдяки іммобілізації на дієтичних волокнах пробіотичні мікро­організми систематично захищені від руйнівних факторів. Дія корисних бактерій пролонгована. Склад Екстралакту зконструйовано так, щоб найбільш природно, фізіологічно і водночас ефективно виявляти іммуномодулювальну дію. Форма випуску: капсули.
Фармакологічні властивості компонентів.Властивості Екстралакту зумовлені властивостями його компо­нентів та їх синергічним поєднанням. Складові Екстралакту сприяють покращенню стану імунної системи людини, забезпечують пробіотичну, пребіотичнута регуляторну дію.
Імуномодулювальна дія. Лактобактерії, що входять до складу Екстралакту стимулюють фагоцитарну активність нейтрофілів, макрофагів, впливають на синтез іммуноглобулінів, на утворення інтерферонів, інтерлейкінів і фактора некрозу пухлин, сприяють нормалізації пригніченої імунної системи, а за умови її нормального функціонування не порушують її роботу. Вони активують клітинний імунітет і пригнічують синтез іммуноглобулінів класу Е, що беруть участь в алергічних реакціях. Іммуномодулювальну дію штамів лактобактерій, що входять до складу Екстралактуе, пов'язують із присутністю в їх клітинних стінках пептидогліканів і тейхоєвих кислот-поліклональних індукторів та іммуномодуляторів.
Антагонізм молочнокислих бактерій щодо патогенних мікроорганізмів зумовлений утворенням молочної кислоти та синтезом інших антимікробних субстанцій: лізоциму, бактеріоцинів (лактоцинів), коротколанцюгових жирних кислот. Лактобактерії мають здатність блокувати рецептори клітин слизових оболонок макроорганізму, перешкоджаючи адгезії патогенних мікроорга­нізмів. Вони не тільки виявляють антагоністичну дію на мікроорга­нізми інших родин і родів, але й здатні пригнічувати розвиток бактерій, що належать до інших видів. Лактобактерії мають хромосомну стійкість до низки антибіотиків. Властиві лактобактеріям ферменти протеаза і ліпаза беруть участь у перетравленні білків і жирів. їх наявність у складі Екстралакту дозволяє компенсувати секреторну недостатність підшлункової залози. При цьому, вироб­лення власних ферментів організму не пригнічується.
Пробіотична дія. Мікроорганізми, що входять до складу Екстралакту, мають високу антагоністичну активність до патогенних мікроорганізмів, специфічно сприяють розвитку нормальної мікрофлори, високостійкі до кислого середовища шлунку і жовчних кислот: мають високу природну антибіотикостійкість, проявляють високу адгезію до епітелію кишечнику, сприяють відновленню нормального фізіологічного стану ворсинок епітелію. За рахунок пролонгованої дії мікрофлора відновлюється уздовж всього травного каналу. Регуляторна дія. Екстралакт виявляє комплексну дію на регуляцію травлення, підтримує нормальний склад кишкової мікрофлори, зменшує симптоми моторно-евакуаторної дисфункції шлунка і кишечнику. його рекомендовано застосовувати при геліко­бактеріозі; при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки; рекомендовано застосовувати при хронічних захворюваннях травного каналу і гепатобіліарної системи (печінки і жовчного міхура). Дія Екстралакту реалізується по всій довжині травного каналу. У шлунку, завдяки імобілізації пробіотиків на біополімерах, не руйнуються в кислому середовищі. В тонкій і товстій кишці препарат коригує склад кишкової мікрофлори, а вивільнена від іммобілізо­ваних компонентів матриця біополімерів виступає в ролі ентеросор­бенту токсинів. Застосування Екстралакту у хворих на хронічний панкреатит і пацієнтів із закрепами сприяє зменшенню клінічних проявів захворювання, пригніченню синдрому «ухилення фермен­тів» у кров, поліпшенню зовнішньо- та внутрішньо-секреторної функції підшлункової залози, зниженню рівня три гліцеридів у крові. За рахунок вищеописаних властивостей імунобіотик Екстралакт має високу ефективність і рекомендується до широкого застосу­вання.
Ключові параметри ефективності імунобіотику Екстралакт прямо залежать від таких чинників: ● застосування п'яти видів бактерій максимально збільшує ймовірність успішної колонізації ними кишечнику; ● висока концентрація і природна висока стійкість бактерій дозволяє ефективно використовувати Екстралакт безпосередньо під час курсу антибіотикотерапії, а не тільки після його закінчення; ● біотехнологія іммобілізації, яку використовують при вироб­ництві Екстралакту , передбачає фіксацію бактерій на волокнах високо-молекулярних сполук- біополімерах рослинного походження (целюлозі, геміцелюлозах, пектині, лігніні) та захист зафіксованих бактерій від впливу шлункового соку і жовчі. При потраплянні у водне середовище рослинні біополімери утримують воду навколо себе і бактерій. Формується гідратована високомолекулярна полісаха­ридна оболонка, яка забезпечує захист для іммобілізованих бактерій. Фіксація лактобактерій на твердому середовищі підвищує їхню стій кість, життєздатність і швидкість колонізації кишечнику;● застосування додаткових компонентів-синергістів.

Найважливішим аспектом безпеки Екстралакту є відсутність у його складі: а) генетично модифікованих мікроорганізмів; б) організмів умовно-патогенної мікрофлори кишечнику;в) плазмідної ДНК у використаних мікроорганізмах.
Показання. Сприяє підсиленню імунітету організму та відновленню мікрофлори кишечнику при:● при цукровому діабеті;● при алергічних захворюваннях і станах (атопічний дерматит, нейродерміт, кропив'янка, бронхіальна астма та ін.);● під час вагітності та годування грудьми;● при запальних захворюваннях дихальної системи бактері­ального та вірусного походження - гаймориті, фарингіті, ларингіті, тонзиліті (ангіні), бронхіті, запаленні легенів, грипі та інших гострих і хронічних респіраторних інфекціях;● при онкогенних і онкологічних захворюваннях;● для застосування пацієнтам, які часто хворіють або ослаблені;● при інфекційних запальних захворюваннях (включаючи Е.соІі, Shigella spp" Salmonella spp., стафілокок, стрептокок, синьогнійну паличку та ін);● при вірусних інфекціях, у т.ч. при герпесі (включаючи цитомегаловірус), ротавірусній інфекції; гепатитах;● при запальних захворюваннях органів малого тазу (вульво­вагініт, ендоміометрит, сальпінгіт, кольпіт, цервіцит, параметритта ін.);● при запальних захворюваннях сечостатевої системи, включаю­чи ниркову недостатність, пієлонефрит, простатит, цистит, уретрит;● при бактеріальних і вірусних захворюваннях, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, мікоплазмоз, уреаплазмоз, трихомо­ніаз, генітальний герпес, гонорея, сифіліс, бактеріальний вагіноз, папілома вірусна інфекція іт.д.;● при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і травної системи - гастрит, коліт, виразкова хвороба шлунку та дванадцяти­палої кишки;● при ферментативній недостатності підшлункової залози.● при хронічних захворюваннях органів гепатобіліарної системи (печінки і жовчного міхура). Екстралакт показаний при реабілітації хворих, які перенесли оперативні втручання (резекція шлунку, гастроектомія, резекція товстої кишки та ін.), а також в комплексі заходів антигеліко­бактерноїтерапії. Екстралакт показаний при дисбактеріозах різного походження (зокрема, одночасно з антибіотикотерапією, хіміо- та променевою терапією).При одночасному застосуванні, Екстралакт слід призна­чати одночасно або відразу після застосування курсу антибіоти­котерапії, нестероїдних протизапальних засобів, хімічних синте­тичних або гормональних лікарських засобів. Екстралакт показаний хворим з рецидивуючими та хронічними інфекціями, сприяючи підвищенню захисних сил імунітету.
Рекомендовано як джерело лактобактерій та дієтичних волокон. Сприяє нормалізації імунного статусу та мікрофлори кишечнику при цукровому діабеті, при алергічних захворюваннях, при вагітності та годуванні грудьми. Сприяє підвищенню загальної опірності організму при застудах, захворюваннях дихальної системи, грипі, ГРВІ у ослаблених та часто хворіючих пацієнтів.
Рекомендована добова доза: -дітям від З до 12 років та дорослим - по 1 капсулі 2 рази на добу. Приймати пероральноза 30 хвилин (mін) до вживання їжі.Мінімальна рекомендована тривалість курсу: 30-90 днів.Підвищена доза та тривалість курсу можливі за рекомендацією лікаря. Не рекомендовано самостійно перевищувати зазначену кількість добового дозування. Попередження. Вагітним жінкам і хворим, які проходять курс хіміо- і променевої терапії, застосовувати лише за рекомендацією лікаря. Протипоказання: підвищена чутливість до компонентів; дітям до З років. Застереження. На початку прийому може бути тимчасове послаблення випорожнень, що не є підставою для відміни прийому. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботу з іншими механізмами - не впливає. Зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці, в чистих провіт­рюваних приміщеннях, в місцях захищених від прямих сонячних променів при температурі не вище 25 °С та відносній вологості повітря не вище 80%. Зберігати в недоступному для дітей місці. Рекомендовано зберігати у холодильнику. Уникати заморожування. Придатний до (число, місяць, рік) та номер серії «L» - вказані на блістері.Упаковка. По 10 капсул у блістері, по З блістери в пачці.Категорія відпуску. Без рецепту.Дієтична добавка. Не містить лактози, генетично-модифікованих організмів, ароматизаторів, барвників, антибіотиків, консервантів. Не є лікарським засобом. Не рекомендується використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Вироблено за ТУ У23857915.001-97 зі змінами, що узгоджені Міністерством охорони здоров'я України.Маса нетто капсули - 200 мг (mg) ± 9%. 

Illustration

Вироблено в Україні.
Відповідає міжнародним вимогам до якості.