Біопрепарати

Про наші препарати з вдячністю говорять ті люди, котрі їх застосовували. Їх теплі слова – головна цінність для нашої компанії та найкраща робота за виконану роботу!

НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Імвел - Пептидний імуномодулятор природного походження

Пептидний імуномодулятор природного походження!

Сприяє підвищенню загальної опірності організму!

Імвел

Склад. Одна капсула містить:● комплекс низькомолекулярних пептидів (глікоолігопептидів*) - 175 мr(mg);● бурштинова кислота-45 мr(mg);● кверцетин-25 мr(mg);● допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, кремнію діоксид, тальк-5 мr(mg).* Глікоолігопептиди виділено із синергічної композиції культур корисної мікрофлори: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium adolescentis, Lactobacillus acidophillus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus, Lactobacillus rhamпosus, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus sakei, Lactobacillus casei. 
Форма випуску: капсули.
Важливо знати.Імунітет – це сукупність захисних механізмів організму, які допомагають організму боротися з чужорідними факторами: бактеріями, вірусами, найпростішими, гельмінтами, продуктами їхньої життєдіяльності та токсинами. Також, імунітет контролює знищення власних клітин, що вийшли з ладу або застарілих клітин, продуктів розпаду.Міцний імунітет передбачає несприйнятливість та опірність організму до інфекційних агентів, чужорідних речовин, які викликають деструкцію його клітин та тканин.Основна функція імунної системи – виявлення змін у внутрішньому середовищі організму, усунення цих змін та підтримання гомеостазу. Ця функція імунної системи здійснюється за допомогою факторів вродженого та набутого (або адаптивного) імунітету. До перших відносяться нейтрофіли, моноцити/макрофаги, дендритні клітини, NK- та Т-NK-лімфоцити; до других – Т- та В-клітини, які відповідальні за клітинну та гуморальну імунну відповідь відповідно.При порушенні кількості та функціональної активності клітин імунної системи розвиваються захворювання імунітету: імунодефіцити, алергічні, аутоімунні та лімфопроліферативні процеси. Імунодефіцити різного ступеню є фоном всіх хронічніих захворювань. Тому імунотерапія стала загально визнаним методом супроводу таких пацієнтів.
До основних ознак зниження імунітету відносяться:● часті або затяжні хвороби ЛОР-органів;● рецидивні захворювання сечостатевої системи;● гнійничкові ураження шкіри (фурункули, флегмони, карбункули, абсцеси);● грибкові ураження нігтів, шкіри, слизових оболонок (оніхомікоз, кандидоз);● збільшення лімфовузлів;● занепад сил і часте відчуття слабкості та розбитості;● часті головні болі без явних причин;● підвищена дратівливість та депресивність;● сонливість навіть за достатньої кількості сну;● ламке волосся й нігті, тьмяна бліда шкіра;● погане загоєння ран.
Один із методів нормалізації імунітету – застосування речовин-імуномодуляторів. Імуномодулятори – це такі біологічно-активні речовини, які відновлюють функції імунної системи (ефективний імунний захист) без ефекту перестимуляції. Вони ефективно впливають на імунну систему хворих з рецидивуючими та хронічними інфекціями, підвищуючи захисну силу імунітету й показані для сприяння збільшенню періоду ремісії, сприяння прискоренню одужання ослаблених пацієнтів та тих, хто часто хворіє. 
Фармакологічні властивості компонентів.Властивості Імвел зумовлені синергічною композицією його компонентів. Біологічно активні складники Імвел мають природне походження - їх виділено з рослинної сировини та біомаси синергічної композиції культур корисної мікрофлори.
Глікоолігопептиди (ГОП), що виділено з культур лакто- та біфідобактерій, належать до класу потужних імуностимулюючих сполук, які володіють противірусною активністю. Вони стимулюють імунітет і забезпечують захист від чужорідних мікробних інфекційних агентів. Потрапляючи в організм, такі ГОП імітують природний процес виявлення фрагментів оболонки бактерій. Імуномодулююча дія реалізується завдяки зв'язуванню ГОП із внутрішньоклітинними Nod 1- та Nod 2-подібними рецепторами організму людини. Вони ініціюють сигнальний каскад реакцій синтезу імунокомпетентними клітинами ключових прозапальних цитокінів (ІЛ-1, ІЛ-б, ІЛ-12) та активацію механізмів імунного захисту організму, що завершується активацією нуклеарного фактора NF-kB і виробленням фактора некрозу пухлин (ФНП) та колонієстимулюючих факторів. Механізм дії ГОП, що виділено з культур лакто- та біфідобактерій, також пов'язаний зі зворотним гальмуванням функцій ядерних імпортинів і відповідної блокади ядерного імпорту та експорту вірусних полінуклеотидів і білків. ГОП стимулюють утворення в організмі α-, β- та ɣ-інтерферонів. Основними продуцентами інтерферонів є клітини епітелію кишечнику, гепатоцити, Т-лімфоцити, нейтрофіли та гранулоцити. ГОП відновлюють співвідношення Т-супресори/Тхелпери; ефективно протидіють багатьом патогенам, сприяють посиленню синтезу антитіл до вірусів та збільшують синтез lgA та lgM на слизових оболонках ЛОР-органів.Гемопоетична активність ГОП, що виділено з культур лакто- та біфідобактерій, забезпечується їх здатністю індукувати секрецію макрофагами гемостимулюючих цитокінів і, зокрема, колонієстимулюючих факторів та інтерлейкіну-1. Також відомі ад'ювантні властивості ГОП - посилення вироблення антитіл при імунізації. 
Кверцетин (3,3',4',5,7-пентагідроксифлавон) - флавоноїд рослинного походження. Сприяє підвищенню активності фагоцитів, Т та В-лімфоцитів; синтезу антитіл. Пригнічує ензими (ліпооксигеназу), прозапальні медіатори та вивільнення гістаміну, що знижує ризик розвитку запальних процесів. Кверцетин сприяє усуненню набряків при сінній лихоманці та інших алергопатологіях. Підвищує тонус судин, має антиоксидантну та мембраностабілізуючу дію на сполучну тканину судин, знижує проникність судин. Кверцетин також пригнічує синтез лейкотрієнів, які мають значно сильнішу запальну дію, ніж гістамін, і можуть провокувати розвиток бронхіальної астми.
Бурштинова кислота (бутандіова кислота) є учасником циклу трикарбонових кислот, що забезпечує клітини енергією, сприяє пришвидшенню утилізації продуктів перекисного окиснення ліпідів, зменшує прояви запального процесу завдяки нормалізації вироблення серотоніну та гістаміну. Бурштинова кислота має імуномодуляторні властивості, надає метаболічний, антигіпоксичний та антиоксидантний ефект. Метаболічна дія полягає в тому, що в клітини надходить речовина, яка вступає у цикл Кребса, в якому синтезується АТФ. Антигіпоксична дія бурштинової кислоти полягає в тому, що вона покращує тканинне дихання, тобто транспортування кисню з крові до клітин. Антиоксидантна дія полягає в пригніченні вільних радикалів, які руйнують клітини.
Загалом, компоненти Імвел сприяють підсиленню імунітету, противірусній, інтерферогенній, гемопоетічній дії; сприяють підсиленню колоніестимулюючої, антигіпоксичної, протизапальної, антиоксидантної та мембраностабілізуючої активності; сприяють виявленню активності нуклеарних факторів, виробленню фактора некрозу пухлин (ФНП); сприяють підсиленню вироблення антитіл при імунізації.

Основні переваги Імвел

● Головний компонент (імунотропна сполука майбутнього) – Глікоолігопептиди (низькомолекулярні регуляторні пептиди)!● Простий, добре збалансований та ефективний склад!● Спеціально розроблений склад - для імунотропної підтримки часто хворіючих осіб та осіб з хронічними захворюваннями!● Природне походження компонентів – безпечний та наибільш фізіологічний для людини склад!● Відсутність в складі «хімії», ГМО, наноматеріалів та інш! Компоненти Імвел не токсичні, не накопичуються в тканинах, не викликають звикання!● Відмінне співвідношення ціни та якості в сегменті імуномодуляторів пептидного ряду, в розрахунку на 1 мг глікоолігопептидів! У той час як інші виробники рекомендують кілька капсул на день, одна капсула Імвел вже містить цю кількість низькомолекулярних регуляторних пептидів!

Рекомендовано приймати Імвел як джерело низькомолекулярних регуляторних пептидів і біологічно активних речовин. Імвел сприяє зміцненню імунітету та загальній опірності організму при частих, тривалих та хронічних захворюваннях, має загальнозміцнюючі властивості. 
Спосіб застосування.Рекомендована добова доза становить:-дітям від 6 до 12 років - приймати по 1 капсулі 2 рази на добу;-дітям від 12 років та дорослим (ослабленим, які часто хворіють і особам із хронічними захворюваннями) - приймати по 2 капсули 2 рази на добу. Тривалість курсу-3 місяці.З метою зміцнення імунітету у передепідемічні періоди та під час епідемічних ускладнень приймати 2-3 капсули 2 рази на добу. Тривалість такого курсу - 30 діб. Приймати перорально за 30 хвилин до вживання їжі, запиваючи невеликою кількістю теплої води. За необхідності курс можна повторювати через 30 діб після завершення попереднього прийому. Не рекомендовано самостійно перевищувати зазначене добове дозування. Підвищена доза та тривалість курсу можливі за рекомедацією лікаря. 
Протипоказання: у період вагітності та лактації, дітям до 6 років, при індивідуальній підвищеній чутливості до компонентів.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами: не впливає.Взаємодія з іншими препаратами: сумісний з антибіотиками та іншими засобами терапії вірусних та бактеріальних захворювань.Зберігати: в оригінальній упаковці, в чистих провітрюваних приміщеннях, у місцях, захищених від потрапляння прямих сонячних променів, при температурі не вище 25 °С та відносній вологості повітря не вище 80 % у недоступному для дітей місці. Придатний до (число, місяць, рік) та номер серії «L» - зазначено на блістері.Упаковка: флакони по 20 капсул; або блістери по 10 капсул, по два блістери в пачці.Категорія відпуску: без рецепту. Дієтична добавка lll-22,25-Vl-44. Вироблено за ТУ У 10.8-31034548-002:2013 зі змінами, погодженими Міністерством охорони здоров'я України.Не містить лактозу, генетично модифікованих організмів, барвників, ароматизаторів, антибіотиків і консервантів. Може містити незначущу слідову кількість білку пшениці. Не є лікарським засобом. Не рекомендується використовувати як заміну повноцінного раціону харчування Маса нетто капсули: 250 мг (mg)±9%. 

Illustration

Вироблено в Україні.
Відповідає міжнародним вимогам до якості.