НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Лабілакт - Пробіотичні вагінальні капсули 12 млрд КУО в кожній капсулі

Пробіотичні вагінальні капсули
12 млрд КУО в кожній капсулі

Сприяє ефективному відновленню здорової мікрофлори піхви.
Активно сприяє пригніченню патогенної мікрофлори піхви.
Сприяє усуненню молочниці.

Лабілакт

Склад. Одна капсула містить:живі ліофілізовані пробіотичні мікроор­ганізми - 170 мг (mg); лактулоза - 20 мг (mg); допоміжні речовини: целюлоза мікрокрис­талічна -6,4 мг (mg), кремнію діоксид-2 мг (mg), магнію стеарат - 1,6 мг (mg). Живі ліофілізо­вані пробіотичні мікроорганізми: Lactobacil­lus acidophilus В 6257, Lactobacillus plantarum В 2353, Bifidobacterium bifidum АС 1670, Bifidobac­terium adolescentisAC 1245. Добовадоза (1 кап­сула) містить 12 млрд (billions) колонієутво­рюючих одиниць КYO(CFU). Форма випуску: капсули вагінальні.
Важливо знатиЖіноча репродуктивна система анато­мічно являє собою послідовність порожніх органів: вульва -> переддень піхви -> піхва -> канал шийки матки -> матка -> маткові труби, які безпосередньо чи опосередковано кон­тактують із зовнішнім середовищем. З огляду на настільки тісний контакт, в жіночому репродуктивному тракті існує розвинена система взаємодоповнюючих синергетичних захисних механізмів для про­тистояння патогенним інфекційним фак­торам (особливості анатомічної будови; постійне оновлення епітеліального шару піхви з періодичним злущуванням поверхне­вих клітин, фізичні та хімічні властивості вагінальної рідини, що представляє собою секрет цервікальних залоз, ендометрія і ендосальпінкса, а також транссудат крово­носних і лімфатичних судин; циклічний менструальний апоптоз; кисле середовище піхви і мікрофлора), які в сукупності забез­печують так звану колонізаційну резистент­ність. Головним захисним механізмом цієї системи є сталість кількісного та видового складу нормальної мікрофлори, що запобігає заселенню піхви патогенними мікроорга­нізмами або надмірне розмноження умовно­патогенних мікроорганізмів, що входять до складу нормального мікробіоценозу, а також контамінацію їх за межі своїх екологічних ніш. У новонародженої дівчинки піхва стериль­на, але вже до кінця першої доби вона колонізується аеробними і факультативно­анаеробними мікроорганізмами, сукупність яких формує нормальний біоценоз геніаль­ного тракту. У дівчаток в період дитинства до 82-90% всієї мікробної популяції складають бактерії роду Bifidobacterium.В пубертатний період, під впливом ендогенних естрогенів, внаслідок активації овариальної функції відбувається збільшення товщини епітеліального шару і накопичення в клітинах вагінального епітелію глікогену, на поверхні вагінального епітелію збільшу­ється кількість рецепторних ділянок для адгезії лактобактерій. З цього моменту піхву заселяються лактобактерії. В подальшому вони стають домінуючими мікроорганізмами (в концен­трації 106-108 КУО/мл) в загальній мікробній біомасі піхви протягом усього репро­дуктивного періоду у жінок.Індігенна мікрофлора піхви жінок представлена переважно лактобактеріями, які займають 95-98% всього пулу мікроорганізмів, який формує мікробіоценоз. У жінок з аномальним складом (порушенням складу) мікрофлори піхви фактично зруйнований головний захисний механізм репродуктивної системи. Підвищується ризик захворювань органів репродуктивної системи. Підвищується ризик розвитку симптоматичних інфекцій піхви та/або сечового міхура. Підвищується ризик зараження інфекціями, що передаються ста­тевим шляхом та передчасних пологів. 

Рекомендовано як допоміжний засіб для підтримки фізіалогічного стану слизової оболонки піхви та захисту від негативних факторів.
Сприяє нормалізаціі мікрофлори піхви:● при підготовці та супроводі вагітності; при корекції вагінального дисбактеріозу, у т.ч.● при кандидозі та гарднереллезі (молочниці);● при бактеріальних та вірусних захворюван­нях, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, мікоплазмоз, уреаплазмоз, трихо­моніаз, генітальний герпес (в т.ч. цитомега­ловірус), гонорея, сифіліс, бактеріальний вагіноз, папіломавірусна інфекція тощо; ● при запальних захворюваннях органів мало­го тазу (вульвовагініт, ендоміометрит, саль­пінгіт, кольпіт, цервіцит, параметрит та ін.); в підлітковому віці; ● при клімактеричному синдромі; ● останні два дні та відразу після місцевого або системного застосування антибіотиків, анти­бактеріальних, протимікробних, проти­грибкових та нестероідних протизапальних препаратів. 
Ключові параметри ефективності Лабілакт безпосередньо залежать від нас­тупних факторів:● Широкий спектр корисних видів бактерій і їх висока концентрація максимально збільшують ймовірність успішноі колоні­зації ними піхви. ● Висока антагоністична активність корисних бактерій та їх стійкість до кислого сере­довища піхви. ● Висока природна антибіотикостійкість ко­рисних бактерій ті ·1х швидка адгезія до епітелію піхви; властивості сприяти від­новленню нормального фізіологічного ста­ну ворсинок епітелію. ● Застосування додаткового компонента-синергиста.
Найважливішим аспектом безпечності Лабілакт є відсутність, у його складі:а) генетично модифікованих мікроорганізмів; б) організмів умовно-патогенної мікро­флори кишечника; в) плазмідної ДНК в культурах мікроор­ганізмів, які використовуються.
Спосіб застосування.Мінімальна рекомендована добова доза становить: по 1 капсулі на добу (на ніч) інтравагі­нально.Капсулу слід попередньо змочити кип'яченою водою. Лежачи ввести капсулу глибоко в піхву. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.Мінімальна рекомендована тривалість курсу: 10 днів. Підвищена доза та тривалість курсу можливі за рекомендацією лікаря.Протипоказання: Індивідуальна підви­щена чутливість, до компонентів препарату.Зберігання: в оригінальній упаковці, в чистих приміщеннях, що провітрюються, у місцях, які захищені від попадання прямих сонячних променів, при температурі від 0"С до 25"С і відносній вологості повітря не вище 75% у недоступному для дітей місці. Реко­мендується зберігати у холодильнику. Уника­ти заморожування. Придатний до (число, місяць, рік) та номер серії «L» вказані на блістері. Упаковка: по 10 капсул у блістері, 1 блістер у пачці.Категорія відпуску. Без рецепта.Гігієнічно-профілактичний засіб. Не міс­тить барвників, ароматизаторів, антибіотиків та консервантів. Не є лікарським засобом. Вироблено за ТУУ2O.4-31O34548-OO1:2O12 зі змінами, що узгоджені Міністерством охорони здоров'я України. Маса нетто вмісту капсули: 200 мr(mg)+9%. 

Illustration

Вироблено в Україні.
Відповідає міжнародним вимогам до якості.