НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Ліволакт - Один з найефективніших гепатопротекторів на основі есенціальних фосфоліпідів 300мг в кожній капсулі

Один з найефективніших гепатопротекторів на основі есенціальних фосфоліпідів
300мг в кожній капсулі

Гепатотропна дія есенціальних фосфоліпідів синергічно підсилена лактулозою
Сприяє відновленню клітин печінки та підтримці їх нормального функціонування

Ліволакт

Склад. Одна капсула містить:- есенціальні фосфоліпіди - 270 мг (mg);- лактулоза - ЗО мг (mg). Форма випуску: капсули.
Фармакологічні властивості компонентів.Есенціальні фосфоліпіди є життєво важливими компонентами всіх клітин­них мембран. Внаслідок різних неспри­ятливих впливів, молекули фосфолі­підів, що входять до складу мембран, пошкоджуються і в мембрані виника­ють дефекти, що порушують її функцію. Есенціальні фосфоліпіди, що входять до складу Ліволакту, здатні усувати дефекти в мембрані, відновлюючи її функціональну активність. Лактулоза, підвладна метаболізму представниками нормофлори кишеч­ника, перетворюється на коротколан­цюгові жирні кислоти, що володіють здатністю специфічно взаємодіяти з аміаком - ендогенних токсином, концентрація якого при захворю­ваннях печінки зростає. Аміак має токсичний ефект, перш за все на цен­тральну нервову систему. Лактулоза забезпечує попереджуючий ефект щодо неврологічних ускладнень захворювань печінки.
За рахунок вищеописаних власти­востей Ліволакт має високу ефек­тивність і рекомендується до широ­кого застосування.
Показаний:● при хронічних захворюваннях печінки (гепатитах, жировій дис­трофії, цирозі). При цьому есенці­альні фосфоліпіди сприяють віднов­ленню пошкоджених мембран клі­тин печінки, а лактулоза пере­шкоджає розвитку неврологічних ускладнень;● в період одужання після перене­сених гострих вірусних гепатитів;● в гінекологічний практиці: у вагіт­них, які страждають гестозом; при застосуванні великих доз стероїд­них гормонів; при токсикозах вагіт­ності;● в дерматологічній практиці: при псоріазі, алергодерматозі;● при аутоімунних захворюваннях;● в кардіологічній практиці, у паці­єнтів, які страждають на атероскле­роз; при погіршенні структури і функціональної активності серця і стінок судин; у пацієнтів, які пере­несли інфаркт міокарда;● при компенсації побічних ефектів хіміотерапії і променевої терапії;● при впливі на пацієнта професій­них шкідливих факторів.
Рекомендується застосовувати Ліволакт як джерело есенціальних фосфоліпідів і лактулози для нормалі­зації функції печінки. Перед застосуванням рекоменду­ється проконсультуватися з лікарем. 
Спосіб застосування.Рекомендована добова доза ста­новить:● дітям від 3 до б років по1 капсулі 2 рази на добу;● від б до 12 років по1 капсулі З рази на добу;● дітям від 12 років і дорослим по 2 капсули 2-3 рази на добу.Не рекомендується самостійно пе­ревищувати зазначене добове дозу­вання. 

Мінімальна рекомендована тривалість курсу - 14-21 днів. Підвищена доза та тривалість курсу можливі за рекомендацією лікаря. Протипоказання: галактоземія, під­вищена чутливість до компонентів. Застереження. На початку прийому може бути тимчасове ослаблення випорожнень, що не є підставою для скасування прийому препарату. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами - не впливає. Зберігання: в оригінальній упаков­ці, в чистих провітрюваних приміщен­нях, у місцях захищених від потрапляння прямих сонячних променів, при температурі не вище 25°С та відносній вологості повітря не вище 80% у недоступному для дітей місці. Рекомендовано зберігати в холо­дильнику. При тривалому зберіганні при температурі близькій до 25°С та вище допускається часткова або повна зміна агрегатного стану вмісту капсул з сухого на рідке, що не впливає на якість препарату.Придатний до (число, місяць, рік) та номер серії «L» вказані на блістері. Упаковка: по 10 капсул у блістері, по З або 10 блістерів в пачці. Категорія відпуску: без рецепту.Дієтична добавка. Не містить лактозу, генномодифікованих організмів, бар­вників, ароматизаторів, антибіотиків і консервантів. Може містити незначну залишкову кількість білка сої. Не є лікарським засобом. Не рекомендується використовувати як заміну повноцінного раціону харчу­вання. Вироблено за ТУУ 15.8-31034548.001-2002 зі зміна­ми, узгодженими Міністерством охоро­ни здоров'я України. Масса нетто капсули: 300 мг (mg) ± 9%. 

Illustration

Вироблено в Україні.
Відповідає міжнародним вимогам до якості.