НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Комбінований ентеросорбент

Високоефективний ентеросорбент. Допомагає впоратися з отруєнням та його неприємними проявами. Сприяє припиненню діареї. Зв'язує і виводить токсини з організму.

Санасорб

Склад. Одна капсула містить:- активований концентрат біополімерів - 150 мг (mg);- екстракт зеленого чаю - 45 мг (mg);- екстракт силімарину - 45 мг (mg);- допоміжні речовини: кремнію діоксид, магнію стеарат - 10 мг (mg).Форма випуску: капсули.
Фармакологічні властивості компонентів.Санасорб зв'язує і виводить токсичні речовини з організму людини, підтримує і оптимізує функцію органів травлення. Санасорб відповідає сучасним стандартам для ентеросорбентів - має високий рівень зв'язування токсинів, швидку дію; безпечний і зручний у використанні.
Дія Санасорб обумовлена властивостями його компонентів. Основу Санасорб становить активований концентрат біополімерів природного походження (целюлоза, геміцелюлози, пектин, лігнін). Завдяки спеціальній технологічній активації він має велику розвинену площу сорбції; пов'язує водорозчинні та жиророзчинні токсини ендогенного і екзогенного походження, гази та інші токсичні речовини (алергени, бактеріальні токсини, продукти гниття білків в шлунку, іони важких металів). Здійснює дезінтоксикаційну та протимікробну дію. Санасорб є пребіотиком – компоненти частково ферментуються нормальною мікрофлорою в кишечнику та селективно стимулюють її розвиток.
Екстракт зеленого чаю здійснює потужну антиоксидантну та противірусну дію, обумовлену його основними складовими - поліфенолами епігалокатехін-3-галлат та епігаллокатехін; флавоноїдами – кверцетином, кемпферолом, мирицетином.
Екстракт силімарину підтримує функцію клітин печінки, сприяє прискоренню їх оновлення. Володіє антиоксидантними властивостями (зупиняє процеси окислення ліпідів) та захищає печінку від дії токсинів, що циркулюють в крові (сприяє зниженню їх токсичної дії за рахунок стимуляції переведення їх в менш токсичні сполуки). Екстракт силімарину посилює активність печінки по дезактивації токсинів, сприяє нормалізації відтоку жовчі та покращує її емульгуючі властивості.
Склад та пропорції компонентів Санасорб підібрані в синергичному поєднанні, здійснюють швидку та максимально ефективну сорбційну дію при отруєннях або необхідності «розвантаження» печінки та нирок.
Показаний:- при гострих та хронічних отруєннях харчового і промислового походження;- при інтоксикації внаслідок надмірного вживання алкоголю;- при диспепсії, метеоризмі, харчової токсикоінфекції;- при гострих кишкових інфекціях, що супроводжуються діареєю;- при вірусних гепатитах А і В;- при захворюваннях, що супроводжуються ендогенною інтоксикацією (гострі і хронічні ураження печінки, нирок, алергія та ін);- при отруєнні алкалоїдами, іонами/солями важких металів та іншими отруйними речовинами;- при зміні постійного способу харчування (відрядження, відпустка тощо);- при підвищеному рівні холестерину в крові.

Рекомендації до застосування. Сприяє зниженню рівня інтоксикації шляхом зв'язування і видалення з організму токсинів та оптимізації функції печінки і нирок.Спосіб застосування. Рекомендована добова доза становить:- дітям 6-12 років слід застосовувати початкову дозу 2-3 капсули 2-3 рази на день. Підтримуюча доза - по 2 капсули 2 рази на день.- дітям від 12 років та дорослим слід застосовувати початкову дозу 2-3 капсули 3-4 рази на день. Підтримуюча доза - 2-3 капсули 2-3 рази на день.Дозу потрібно коригувати відповідно до індивідуальних потреб - в залежності від стану. Через кілька днів прийому, на підставі відповіді на застосування, початкова доза може бути скоригована до підтримуючої дози.Курс застосування - 3-14 днів.При необхідності курс можна повторити з інтервалом між застосуванням препарату не менше 14 днів.Не рекомендується перевищувати зазначену дозу застосування.Перед застосуванням рекомендується консультація з лікарем.
Особливості застосування. При застосуванні Санасорб рекомендується вживати достатню кількість рідини (1,5-2 літри, відповідає 6-8 склянкам) протягом доби.Протипоказання: діти до 3 років, підвищена чутливість до компонентів препарату; виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки в стадії загострення; виразки і ерозії кишечнику; непрохідність кишечнику. У зв'язку з відсутністю даних про застосування Санасорб в період вагітності та годування груддю застосування препарату в цих періодах не рекомендується.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами - не впливає.
Зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці, в чистих провітрюваних приміщеннях, в місцях, захищених від потрапляння прямих сонячних променів, при температурі не вище 25 ° С і відносній вологості повітря не вище 80%. Зберігати в недоступному для дітей місці.Дату виробництва та строк придатності – дивись на флаконі або блістері. Номер партії збігається з датою виробництва.Упаковка: по 10 капсул в блистере, по 2, 3, 10 блистеров в пачке.Категорія відпуску. Без рецепта.
Дієтична добавка. Вироблено за ТУ У 10.8-31034548-002:2013 зі змінами, погодженням Міністерством охорони здоров'я України. Не містить генетично модифікованих організмів, барвників, ароматизаторів, антибіотиків та консервантів. Не є лікарським засобом. Може містити незначну кількість білку злакових. Не рекомендується використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.Маса нетто капсули: 250 мг (mg) ± 9%.

Illustration

Вироблено в Україні.
Відповідає міжнародним вимогам до якості.