НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Урсофлекс - Урсодезоксіхолева кислота. Якістний класичний склад.

Урсодезоксіхолева кислота. Якістний класичний склад.

Корисний при постхолецистектомічному синдромі (ПХЕС)
Сприяє покращенню стану печінки та жовчного міхура

Урсофлекс

Склад. Одна капсула містить:кислота урсодезоксихолієва - 250 мг (mg); допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний - 2 мг (mg), метилцел­люлоза -2 мг (mg), кремнію діоксид - 2 мг(mg),магніюстеарат-4мг(mg). Форма випуску: капсули.
Важливо знати.Кислота урсодезоксихолієвая має жовчогінну дію. Після перорального застосування урсодезоксихолієва кис­лота знижує насиченість жовчі холес­терином, пригнічуючи його поглинання в кишечнику та знижуючи секрецію холестерину в жовч. Завдяки дисперсії холестерину та утворенню рідких крис­талів відбувається поступове розчи­нення жовчного каміння. Згідно з сучасними даними вважається, що ефект урсодеоксихолієвої кислоти при захворюваннях печінки та холестазі обумовлений відносною заміною ліпо­фільних, подібних до детергентів ток­сичних жовчних кислот гідрофільною цитопротекторною нетоксичною урсоде­оксихолієвою кислотою, поліпшенням секреторної здатності гепатоцитів. Урсодезоксихолієва кислота чинить імуномодулюючу дію, впливає на імунологічні реакції в печінці: зменшує експресію деяких антигенів на мембрані гепатоцитів; впливає на кількість Т­-лімфоцитів, утворення ІЛ-2, зменшує кількість еозинофілів.
Рекомендовано як джерело урсодезо­ксихолієвої кислоти, що сприяє покра­щенню стану печінки та жовчного міхура. Рекомендований у т.ч. особам з вида­леним жовчним міхуром. 

Сприяє:  - зменшенню синтезу холестерина в печінці, всмоктування його в кишечнику та концентрацію в жовчі; -підвищенню розчинності холестерину в жовчовивідній системі; - стимулюванню утворення та виді­лення жовчі; -зниженню літогенності жовчі, збіль­шенню вмісту жовчних кислот; -виклику посилення шлункової та панкреатичної секреції, посиленню активності ліпази, виявлянню гіпоглі­кемічної дії; -частковому або повному розчиненню холестеринового каміння; - зменшенню насиченості жовчі холес­терином, що сприяє мобілізації холес­теринузжовчного каміння.  Показаний: - при наявності рентгеннегативних холестеринових жовчних каменів; - при утворенні жовчного каміння у пацієнтів з ожирінням; - при гастриті з рефлюксом жовчі; - при первинному біліарному цирозі за відсутності декомпенсованого цирозу печінки; - при гепатобіліарних розладах при муковісцидозі у дітей ві ком 6- 18 років; - при зниженні концентрації холес­терину в жовчних протоках. 
Спосіб застосування. Мінімнонно рекомендована добова доза стано­вить приблизно 10 мг (mg) урсодезокси­холевої кислоти на 1 кг (kg) маси тіла, що еквівалентна для пацієнті в з масою тіла : - до 60-ти кг (kg) 500 мг (mg) (2 капсули); - 61-80 кг (kg) 750 мг (mg)(З капсули); - 81-100 кг (kg) 1000 мг (mg) (4 капсули); - більше 100 кг (kg) 1250 мг (mg) (5 капсул). Капсули необхідно ковтати цілими, не розкриваючи, запиваючи водою, 1 раз на добу ввечері перед сном. Потрібно дотримуватися регулярності прийому. Не рекомендується самостійно пере­вищувати зазначене добове дозування. Мінімальна рекомендована трива­лість прийому: З місяці. Максимальна не обмежена. Перед початком прийому рекомендовано проконсультуватися з лікарем. Підвищена добова доза можлива за рекомендацією лікаря.
Протипоказання: Індивідуальна під­вищена чутливість до компонентів. Закупорка або гостре запалення жовчно­го міхура чи жовчних проток. Вагітним та дітям до 6 років. Застереження. На початку прийому можливе послаблення випорожнень. В такому разі слід знизити добову дозу або відмінити прийом.
Зберігання: в оригінальній упаковці, в чистих провітрюваних приміщеннях, у місцях, які захищені від попадання прямих сонячних променів, при темпе­ратурі не вище 25°( і відносній вологості повітря не вище 80% у недоступному для дітей місці. Придатний по (число, місяць, рік) та номер серії «L»- вказані на блістері. Упаковка: по 10 капсул у блістері, 5 блістерів у пачці. Категорія відпуску: Без рецепта. Дієтична добавка. Не містить лактозу, генна-модифікованих організмів, бар­вників, ароматизаторів, антибіотиків і консервантів. Не є лікарським засобом. Не рекомендується використовувати як заміну повного раціону харчування. Вироблено за ТУ У 10.8-31034548-002:201 З зі змінами, що узгоджені Міністерством охорони здоров'я України. Маса нетто капсули: 260 мг (mg) ± 9%. 

Illustration

Вироблено в Україні.
Відповідає міжнародним вимогам до якості.