НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Я-сон

Сприяє покращенню сну. Два механізми дії сприяють більш надійному ефекту.

При нервовому та розумовому перевантаженні, стресових та тривожних станах, сезонних
емоційних розладах.
Сприяє зменшенню занепокоєння, покращенню якості сну. Сприяє скороченню часу засинання,
подовженню тривалості сну, корекції розладів добових біоритмів.

Я-сон

Склад. Одна капсула містить:магнію треонат 1 ОО мг (mg), комплекс вітамінів групи В 1 ОО мг (mg): В12 1 ОО мкг (mcg), В2 20 мкг (mcg), в◄ 70 мкг (mcg), В9 б мкг(mcg), В5- 5 мкг (mcg); 5-гідрокси-трип­тофан - 50 мг (mg); мелатонін - 2 мг (mg). Допоміжні речовини: крохмаль З мг (mg), кремнію діоксид колоїдний безвод­ний-З мг (mg), магнію стеарат-2 мг (mg). Форма випуску: капсули.
Фармакологічні властивості компонентів.Магнію L-треонат це форма магнію з найкращою засвоюваністю мозком, яка легко долає гематоенцефалічний бар'єр, сприяє передачі сигналів здоровим клітинам мозку. Магнія L-треонат має вирішальне значення для нормального функціонування мозку, когнітивної функції та нервної системи. Магнія L-треонат покращує короткочасну та довготривалу пам'ять, підвищує здатність до навчання; покращує емоційний стан, має заспокійливу дію, сприяє зниженню тривож­ності. Комплекс вітамінів групи В сприяє під­тримці здоров'я нервової системи, гарному сну та нормальному функціонуванню мозку. Вітамін 82 бере участь, у виробленні антитіл та еритроцитів, які, у свою чергу, розподіляють кисень по організму та захищають людину від бактерій та вірусів. Холін (Вітамін 84) забез­печує повноцінну життєдіяльність клітинних мембран. Без нього неможлива нормальнаробота центральної нервової системи, пере­дача імпульсів через мембрану, ліпідний обмін. Він впливає на формування гіпокампу, який відповідає за здатність до навчання. Пантотенова кислота (Вітамін В5) сприяє всмоктуванню амінокислот у кишечнику, підтримує функцію кори надниркових залоз, бере участь у синтезі низки гормонів (в т.ч. серотоніну та мелатоніну); забезпечує формування антитіл у синтезі нейротранс­мітерів. 5-гідрокси-триптофан (5-НТР) є джерелом для синтезу в організмі людини серото­ніну та мелатоніну, які підтримуюп, роботу нервової системи, впливають на обмін речовин та виконують безліч регуляторних функцій. 5 НТР необхідний для утворення мелатоніну гормону сну, який регулює режим сну і неспання циркадні ритми людини. Мелатонін нормалізує циркадні ритми. Регулює цикл «сон неспання», добові зміни локомоторної активності та температури тіла, позитивно впливає на інтелектуально­мнестичні функції мозку, на емоційно­особистісну сферу. Сприяє організації біоло­гічного ритму та нормалізації нічного сну. Покращує якість сну, прискорює засинання, знижує кількість нічних пробуджень, покра­щує самопочуття після ранкового пробуджен­ня, не викликає відчуття млявості, розбитості та втоми при пробудженні, регулює нейро­ендокринні функції. Адаптує організм метео­чутливих людей до змін погодних умов. Не викликає звикання та залежності. Рекомендовано як додаткове джерело цінних біологічно-активних речовин, зокрема мелатоніну, при нервовому та розумовому перевантаженні, стресових та тривожних станах, сезонних емоційних розладах. Сприяє зменшенню занепокоєння, покращенню якості сну сприяє скороченню часу заси­нання, подовженню тривалості сну, корекції розладів добових біоритмів. 

Сприяє:  - зменшенню занепокоєння; - покращенню якості сну; - скороченню часу засинання, подов­женню тривалості сну. Показаний: - при розладах сну, - при порушеннях ритму «сон неспання», ут.ч. при різкій зміні часових поясів. 
Найважливішим аспектом безпечності Я-Сон є відсутність у його складі: генетично модифікованих мікроорганізмів, лактози, барвників, ароматизаторів, антибіотиків, консервантів. Спосіб застосування. Рекомендована добова доза становить: дітям від 12 років та дорослим, становить: - для покращення якості сну приймати перорально по 1 капсулі за ЗО 45 хвилин до сну. Тривалість застосування визначається індивідуально. - для корекції розладів добових біоритмів при зміні часових поясів за 1 день до перельоту та в наступні 2-5 днів по 1 капсулі за 30-45 хвилин до сну. Капсули необхідно ковтати цілими, запи­ваючи водою. Рекомендується дотримуватися регуляр­ності прийому. Перед початком прийому рекомендо­вано проконсультуватися злі1<арем. Не рекомендується самостійно пере­вищувати зазначене добове дозування. Підвищена доза та тривалість курсу можливі за рекомендацією лікаря. 
Протипоказання: -індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату; - аутоімунні захворювання; - печінкова або ниркова недостатність; вагітність та період грудного вигодову­вання; - діти до 12 років. 
Застереження. У разі виникнення небаж­аних явищ при застосуванні слід проконсуль­туватися з лікарем. Здатність впливати на швидкість реак­ції про керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Я-Сон викли­кає сонливість. У зв'язку з цим у період прийому слід утриматися від керування автотранспортом та заняттями потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій. Зберіrання: в оригінальній упаковці, в чистих провітрюваних приміщеннях, у місцях, які захищені від попадання прямих сонячних променів, при температурі не вище 25°( і відносній вологості повітря не вище 80% у недоступному для дітей місці. Придатний до (число, місяць, рік) та номер серії . L- вказані на блістері. Упаковка: 2 блістери у пачці, по 1 О капсул у блістері. Категорія відпуску. Без рецепта. Дієтична добавка. Не містить лактозу, генно модифікованих організмів, барвників, ароматизаторів, антибіотиків і консервантів. Не є лікарським засобом. Не рекомендується використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Вироблено за ТУУ 10.8-31034548-002:2013 зі змінами, що узгоджені Міністерством охорони здоров'я України. Маса нетто капсули: 260 мг (mg) ± 9%. 

Illustration

Вироблено в Україні.
Відповідає міжнародним вимогам до якості.