НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Illustration

СИНБІОТИК

Удосконалений класичний синбіотик на основі трьох штамів лактобактерій підсилених лактулозой.

Йогурт

Склад. Одна капсула містить:- живі ліофілізовані іммобілізовані бактерії Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus, Lactobacillus acidophilus - 6 × 109 КУО / г * (СFU / g) -160 мг (mg);- лактулоза - 12 мг (mg);- допоміжні речовини: кремнію діоксид, магнію стеарат - 4 мг (mg).Форма випуску: капсули.
Фармакологічні властивості компонентів.Лактобактерії препарату «Йогурт» входять до складу нормальної мікрофлори кишечнику людини й відіграють важливу роль у забезпеченні колонізаційної резистентності, імуностимулюючій, вітамінсинтезуючій, детоксикаційній та травній функцій організму. Антимікробна активність молочнокислих бактерій проявляється щодо стафілококів, протея, ентеропатогенної кишкової палички, грибів роду Candida і пов'язана з їх здатністю продукувати молочну кислоту, лактоцини, перекис водню, оцтову та пропіонову кислоти, лізоцим. Молочнокислі бактерії знижують рН вмісту кишечнику, запобігають росту і розмноженню патогенної та умовно патогенної мікрофлори. Лактобактерії формують бар'єр для проникнення з кишечнику в кров сенсибілізуючих речовин (ендотоксинів, бактеріальних та харчових алергенів).
Життєздатність бактерій, які входять до складу препарату Йогурт, не порушується при проходженні через стравохід, шлунок та дванадцятипалу кишку. При інкубуванні в розчині шлункового соку при 37 °C при рН=3 протягом 3:00 годин, вони залишалися повністю життєздатними. Крім того, вони продовжували рост в живильному середовищі, що містить 1% жовчі. Все це забезпечує стабільне проходження бактерій, що входять до складу препарату Йогурт, до місця їх дії - тонкого і товстого кишечнику.
Значною перевагою препарату «Йогурт» (виробництва НВП «Аріадна»), є підвищена концентрація лактообактерій і посилення їх дії лактулозою.
Показан при:- при дисбактеріозах різного походження;- при терапії антибіотиками та нестероїдними протизапальними засобами;- при запаленнях дихальної, травної, сечостатевої системи; опорно-рухового апарату; гнійно-запальних захворюваннях;- при запальних та дискінетичних порушеннях шлункового тракту і травної системи в т.ч. при гострих та хронічних гастроентеритах у дітей і дорослих;- при гострих інфекціях кишечнику (сальмонельоз, шигельоз, ешеріхіози);- при вірусних інфекціях;- при алергії, атопічномудерматиті, нейродерміті, кропивниці, бронхіальній астмі, полінозі;- при порушеннях функції ендокринної системи (цукровий діабет);- при харчовій токсикоінфекції;- при діареях різної природи;- при синдромі мальабсорбції;- при підготовці до планових операцій (для зниження ризику післяопераційних інфекційних ускладнень);- при передпологовій підготовці вагітних жінок для зменшення ймовірності внутрішньоутробного інфікування плоду;- в післяпологовому періоді; для попередження розвитку інфекційно-запальних процесів, зокрема маститів.

Рекомендується застосовувати в якості джерела лактобактерій та лактулози для нормалізації мікрофлори кишечнику, коригування дисбіотичних станів та нормалізації функції органів травлення.Спосіб застосування. Мінімальна рекомендована добова доза становить:- дітям від 3 до 12 років та дорослим - по 1 капсулі 2 рази на добу.Приймати перорально за 30 хвилин (min) до прийому їжі.Не рекомендується перевищувати зазначене добове дозування.Перед прийомом рекомендовано проконсультуватися з лікарем.Підвищена доза можлива за рекомендацією лікаря.Мінімальна рекомендована тривалість курсу: 14 днів. При необхідності курс можна повторити.
Протипоказання: галактоземія, підвищена чутливість до компонентів препарату, діти до 3 років.Застереження. На початку прийому може бути тимчасове ослаблення стулу, що не потребує скасування прийому препарату.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами - не впливає.
Зберігання: в оригінальній упаковці, в чистих провітрюваних приміщеннях, у місцях захищених від потрапляння прямих сонячних променів, при температурі не вище 25 ºС та відносній вологості повітря не вище 80 % у недоступному для дітей місці.Рекомендовано зберігати в холодильнику. Уникати заморожування.Термін придатності. Дату виробництва і строк придатності - дивись на блістері.Номер партії збігається з датою виробництва.Упаковка: по 10 капсул у блістері, по 1, 2, 3, 5, 10 блістерів в пачці.Категорія відпуску: без рецепту.
Дієтична добавка. Не містить генно-модифікованих організмів, барвників, ароматизаторів, антибіотиків і консервантів. Може містити незначну залишкову кількість лактози. Не є лікарським засобом. Не рекомендується використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.Вироблено за ТУ У 15.8-31034548.001-2002 зі змінами, узгодженими Міністерством охорони здоров'я України.* на дату виробництва.Маса нетто капсули: 200 мг(mg) ± 9%.

Illustration

Вироблено в Україні.
Відповідає міжнародним вимогам до якості.