Якість

За роки розвитку і вдосконалення технологій наше підприємство отримало безціннийдосвід, який дозволяє нам стабільно забезпечувати високу якість препаратів!

Здоров'я

За роки розвитку і вдосконалення технологій наше підприємство отримало безціннийдосвід, який дозволяє нам стабільно забезпечувати високу якість препаратів!

НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Користь компанії для людини та суспільства визначається базовими принципами, що закладені в ідею її заснування, активністю та наполегливістю її колективу у досягненні мети. Працюючи для здоров'я людей, ми розуміємо, що коли людина погано себе почуває - у неї одне бажання - скоріше позбутися від нездужання.
А коли людина здорова - у неї з'являються різні бажання, здорова людина - може творити!

Тому, ми визначаємо наші базові принципи так:

Місія НВП «Аріадна»

● Здоров'я - в кожен дім!● Удосконалювати препарати, розширювати їх асортимент та доступність; підвищувати обізнаність професіоналів та споживачів - таким чином, ми піклуємося про здоров'я людей!● Створювати можливості для отримання нових знань та розвитку співробітників компанії, наших партнерів, замовників, клієнтів і покупців – таким чином, підвищувати якість та сервіс!

Ключові цінності НВП «Аріадна»

● Наші препарати високоефективні та підсилюють здоров'я людини. В наслідок цього та нашої ефективної праці ростуть їх продажі та прибуток підприємства.● Прибуток для нас - це засіб для підвищення якості препаратів; добробуту, зростання, інновацій та розвитку - співробітників, підприємства, суспільства.● Бути експертами у власній справі.● Бути дисциплінованими, точними та стабільними в роботі і результатах.● Бути ефективним кожному окремо та команді - в цілому.● Прагнути бути максимально корисними для клієнтів і покупців.● Бути гнучкими, наполегливими, цілеспрямованими і творчими у наших справах.● Бути оптимістичними та відкритими до конструктивного діалогу – бо ми відповідально створюємо майбутнє.

Шлях НВП «Аріадна»

● Випуск препаратів із застосуванням класичних і новітніх досягнень науки. Максимально розкривати потенціал природних сполук і мікросвіту, застосовувати сучасні технології - для користі людині.● Збільшення обсягів виробництва і прибутку, розширення асортименту, диверсифікація.● Висока якість + відмінний сервіс.● Уважне ставлення до специфіки, деталей і «дрібниць».● Партнерські відносини всередині компанії та з оточуючими. Впровадження взаємовигідних рішень.● Безперервне навчання та розвиток компетентності співробітників. Впровадження нових знань в практику.

Якість

За роки розвитку і вдосконалення технологій наше підприємство отримало безціннийдосвід, який дозволяє нам стабільно забезпечувати високу якість препаратів!

Здоров'я

Ми створюємо сучасні інноваційні препарати природного походження, за допомогою яких людина може підтримувати та покращувати своє здоров'я!

Виробництво

Ми підходимо до виробництва чесно, відповідально і сумлінно. І вже більше 20 років випускаємо стандартизовані високоякісні препарати!

R&D

Виконуючи дослідницьку програму - ми створюємо високоефективні біопрепарати для підсилення здоров'я. Для цього ми вивчаємо діючі речовини природного походження із застосуванням класичних і новітніх методів і технологій.

Біопрепарати

Про наші препарати з вдяністю говорять ті люди, котрі їх застосовували. Їх теплі слова - головна цінність для нашої компанії ш найкраща нагорода за виконану роботу!