НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Формування мережі дистрибуції

Ми вибудовуємо та розширюємо мережу дистрибуції.
Ми пропонуємоФормування партнерських відносин з компаніями, які поділяють принципи чесних і відкритих партнерських взаємин.Отримання прибутку на основі взаємовигідного співробітництва та розвитку.
Кого ми запрошуємоМи запрошуємо до співпраці компанії, зацікавлені в спільному успішному розвитку і просуванні продукції на локальному фармацевтичному ринку.Вибираючи потенційних партнерів, ми звертаємо увагу на наступні моменти:* Бажання продавати продукцію нашої компанії.* Готовність відповідності цілям НВП «Аріадна».* Наявність досвіду роботи в дистрибуції і просуванні фармпрепаратів.* Наявність компетентного персоналу, який буде безпосередньо займатися просуванням і реалізацією продукції НВП «Аріадна».* Стабільний фінансово-економічний стан.* Наявність матеріально-технічної бази. Набір інструментів для комунікації і ведення бізнесу.
Переваги співпраці з намиСтавши нашим дистриб'ютором, ви отримуєте можливість:* Представляти конкурентоспроможну продукцію на локальном фармринку.* Отримати особливі умови, які забезпечать Вам максимальну фінансову прибуток.* Отримати комплексну підтримку найвищого рівня.* Брати участь у спільних маркетингових заходах.
Стати дистриб'юторомПринцип роботи «НВП «Аріадна» з дистриб'юторами заснований на індивідуальному підході, що дозволяє реалізовувати найбільш зручні та ефективні схеми роботи з кожним партнером.Діяльність дистриб'ютора здійснюється на підставі договору, що укладається, в якому обумовлюються взаємні зобов'язання Сторін, розміри знижок, бонуси, обсяги продукції, що закуповується та інші умови комерційних відносин.

З питань щодо дистрибуції наших препаратів надсилайте листи/запити на електронну адресу: au.andaira%40andaira