НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Виробництво 2024

Науково-виробниче підприємство «Аріадна» є виробником високоефективних інноваційних біопрепаратів з використанням класичних і новітніх досягнень науки. Сьогодні наш асортимент - це дієтичні добавки; лікарські засоби (безстрокова ліцензія з 2011р), гігієнічно-профілактичні препарати, а також - закваски для промислового виробництва кисломолочних продуктів і отримання кисломолочних продуктів з підвищеною біологічною цінністю для людини - в домашніх умовах.
НВП «Аріадна» випускає основні біологічно-активні інгредієнти майбутніх препаратів на власних виробничих потужностях, а також здійснює фінішне виробництво готових продуктів в сухий і рідкій формі - у вигляді капсул, саше, розчинів. Такий довгий виробничий ланцюжок здійснювати складно, але - це дозволяє повністю комплексно контролювати технологічний процес, забезпечувати необхідну якість проміжних субстанцій та готових препаратів. Тільки так можна створювати високоеффектічние препарати, в якості яких будеш впевнений на 100%.
Підприємство оснащене сучасним гігієнічним високопродуктивним обладнанням. На підприємстві освоєно та функціонує повний біотехнологічний цикл виробництва корисних мікробіологічних препаратів. Для цього є відповідне обладнання - ферментери, сепаратори, ліофільні сушильні установки, фасувальне обладнання. Праця максимально автоматизована, це сприяє високому рівню гігієни виробництва, точності проведення кожного виробничого циклу, стабільності та високому рівню якості наших препаратів.

На підприємстві функціонує депозитарій культур корисної мікрофлори (лактобактерії, біфідобактерії, пропіоновокислі бактерії, стрептококи, дріжджі). У депозитарії підтримується в активному стані більше ніж 50 штамів мікроорганизмів, що володіють різними пробіотичними властивостями. Така велика кількість штамів дозволяє нам конструювати найбільш ефективні препарати.

Впроваджено технологію отримання сухих екстрактів біологічно-активних речовин з рослинної лікарської сировини, для чого використовується комплекс підготовчого обладнання, установка екстракції, розпилювальна сушильна установка і гранулююча сушильна установка.

У 2011 році на підприємстві була завершена реконструкція виробничих приміщень і лабораторій відділу контролю якості відповідно до актуальних санітарно-гігієнічними нормами, вимогами міжнародних стандартів ISO та належної виробничої практики (GMP). На виробничих ділянках підприємства підтримуються необхідний стандартизований мікроклімат і рівень чистоти. А на ділянці «класифіковані приміщення», де виконуються найвідповідальніші операції, додатково забезпечуються: стерильність, надвисока чистота від пилу; забезпечується триступеневий перепад тисків повітря між приміщеннями, що забезпечує ефект «повітряної пастки» і попереджає перенесення пилових частинок з приміщення в приміщення, знижуючи таким чином ризики для субстанцій та продукції.

На підприємстві впроваджена, підтримується і вдосконалюється інтегрована система менеджменту якості на основі стандартів серії ISO та GMP. Сукупність використовуваних стандартів і процедур інтегрованої системи менеджменту якості гарантує, що кожна серія і кожна випущена одиниця готової продукції відповідає заданим вимогам до якості.

Для виробництва продукції ми закуповуємо стандартизоване сировину високої якості. Препарати найвищого класу можно виробити виключно з «правильної» сировини

В рамках постійно діючої програми навчання обслуговуючий і виробничий персонал проходить систематичне навчання і атестацію, що дозволяє підтримувати і розвивати необхідні компетенції.

Ми підходимо до виробництва чесно, відповідально і сумлінно. Сукупність перерахованих заходів дозволяє випускати стандартизовані високоякісні препарати. Наші покупці і клієнти впевнені у високій якості препаратів, їх ефективності і вже понад 20 років довіряють нам!