НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Стандарти якості Аріадна

Що таке «якість»?Найпростіше - пояснити від протилежного. Нам не подобається, коли фотографія ніби-б вийшла, але вона не чітка; коли купив ковбасу, а вона на смак - як папір; коли сів в автомобіль, а він ... не їде. Приклади можна продовжити.
Високі стандарти якості - запорука довіри споживачів.Науково-виробниче підприємство «Аріадна» з перших днів роботи зробило вибір на користь високої якості продукції.
За роки розвитку і вдосконалення технологій виробництва наше підприємство отримало безцінний досвід, який дозволяє нам забезпечувати високу якість продукції. Ми зробили чимало, але на досягнутих результатах - не зупиняємося. Ми переконані в тому, що тільки високі стандарти якості, які дотримуються на підприємстві кожен день із року в рік, формують довіру споживачів до нашої продукції.
Як досягається і контролюється якість.Висока якість продукції НВП «Аріадна» - це результат цілого комплексу дій:Приміщення, їх обробка, оснащення та умови експлуатації - відповідають вимогам сучасних стандартів.У виробництві використовується сучасне високопродуктивне гігієнічне обладнання.Належна послідовність технологічних стадій, що виключає пересічні потоки; стандартизований технологічний процес.Високоякісна сировина і допоміжні матеріали.Документальна система, що комплексно охоплює виробництво, технічну підтримку, контроль і управління якістю, закупівлю сировини і продаж готової продукції.Регулярне навчання співробітників.Систематичні зовнішні і внутрішні аудити.
На Науково-виробничому підприємстві «Аріадна» розроблена, впроваджена, підтримується і вдосконалюється інтегрована система управління якістю, яка відповідає вимогам законодавства і міжнародних стандартів ISO та GMP.
В структуру підприємства входить Управління по забезпеченню якості, системна робота якого дозволяє досягати стабільно високої якості продукції. В рамках Управління по забезпеченню якості, працює самостійний структурний підрозділ - Відділ контролю якості. Відділ включає фізико-хімічну і мікробіологічну лабораторії, які контролюють якість сировини, матеріалів, проміжної і готової продукції, які здійснюють комплексний контроль виробництва на всіх етапах. Лабораторії оснащені необхідним сучасним обладнанням та засобами вимірювань. Але саме обладнання, без висококласних фахівців, роботу не виконає. У наших лабораторіях працюють досвідчені професіонали, якими ми по праву пишаємося.
Стандарти, які перевищують вимогиПрепарати, які випускає НВП «Аріадна» - зареєстровані відповідно до чинного законодавства України. А кожна серія готової продукції, перед надходженням на ринок, проходить комплексний контроль на відповідність вимогам нормативної документації.
Високі стандарти якості, яким неухильно слідує наше підприємство, за багатьма параметрами значно перевищують відповідні вимоги законодавства та гарантують високу якість і ефективність нашої продукції.

Наше найбільше досягнення і нагорода за цю величезну і непомітну роботу щодо забезпечення якості - довіра споживачів!