НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Кандидатам

Більше 22 років «Науково-виробниче підприємство «Аріадна» успішно розробляє і виробляє високоефективні біопрепарати.Сьогодні, завдяки систематичним науковим дослідженням, наші препарати входять в групу кращих в світі за своєю якістю.Наша історія успіху дозволяє створювати нові робочі місця. На базі нашої компанії проходять підвищення кваліфікації, стажування та практику викладачі та кращі студенти провідних Вищих навчальних закладів Одеси. Дана тенденція розвитку відкриває нові можливості для студентів і стажистів.
Ми працюємо разом.Ми стали тими, ким ми сьогодні є, тільки завдяки спільній роботі. І ми хочемо зберегти це єднання. Саме тому ми підтримуємо наших співробітників за допомогою різних програм розвитку, професійної підготовки, і завжди відкриті для діалогу. Ми чітко погоджуємо мети і високо цінуємо зворотний зв'язок. Ми враховуємо можливі помилки, від яких ніхто не застрахований, і намагаємося вчитися на них для досягнення майбутніх успіхів.
Ми працюємо, дотримуючись принципів сталого розвитку.Для наших продуктів ми використовуємо тільки високоякісну сировину, отримане від перевірених постачальників. У нашій роботі ми дбайливо ставимося до навколишнього середовища і зберігаємо його ресурси. Крім цього, ми інвестуємо значну частину прибутку в наукові дослідження.
Принципи співпраці і лідерства:Ми мислимо і діємо в дусі підприємництва, в інтересах компанії «НВП« Аріадна»та для виконання бачення її майбутнього.Ми бачимо себе в якості Головних відповідальних осіб компанії «НВП Аріадна» на дорученій ділянці діяльності.Ми заохочуємо наших співробітників, вимагаючи від них адекватної віддачі.Ми твердо тримаємо наші обіцянки і дотримуємося домовленості.Ми будуємо наші взаємини в дусі відкритості, поваги та конструктивності.Ми підтримуємо наших співробітників, допомагаючи їм реалізувати свій потенціал і свої компетенції.Ми приймаємо рішення, доводимо їх до відома кожного співробітника і несемо відповідальність за їх виконання.