НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Комплаенс

Основою нашої успішності є те, що ми не тільки виробили бачення і стратегію розвитку компанії, але й сформували вимоги до самих себе. Це правила, яких ми дотримуємося.
Найважливішим у житті кожної людини є здоров'я. Усвідомлюючи високу соціальну відповідальність виробника фармацевтичних та біотехнологічних засобів, своїм пріоритетним завданням команда НВП «Аріадна» вважає забезпечення стабільно високої якості продукції. Наша головна мета – виробництво високоефективних препаратів. Для нас дуже важливо приносити користь людям!
Ми усвідомлюємо, що людина заробляє гроші, щоб добре жила його сім'я, а компанія заробляє гроші, щоб добре жили її співробітники. Дуже важливо, коли колектив підприємства – це одна сім'я.Ми пишаємось тим, що на підприємстві створені всі необхідні умови для безпечної роботи, навчання та підвищення кваліфікації, розширення творчих можливостей кожного співробітника. Ми з гордістю говоримо: головний секрет успіху НВП «Аріадна» - це ми самі!
Основою нашої успішності є те, що ми не тільки виробили бачення і стратегію розвитку компанії, але йі сформували вимоги до самих себе і правила, яких дотримуємося.
Ми висуваємо високі вимоги не тільки до наших продуктів, але і до наших адміністративних процесів. Соціальна відповідальність для нас полягає в тому, що ми дотримуємося правил та стандартів, які регулюють нашу діяльність (комплаєнс).
Комплаенс - це основа нашої корпоративної культури і пріоритет для всіх нас. При цьому в інтересах пацієнтів строго регулюється і виробництво, і поширення наших препаратів. Клієнти довіряють нам протягом більше 20 років, і ми прагнемо виправдати цю довіру

Етичні принципи - керівництво в повсякденній діяльності.

● Корпоративна культура головним чином залежить від ставлення керівництва і співробітників.

Корпоративна культура, стимулююча розвиток, існує тоді, коли керівництво і співробітники усвідомлюють, що дотримання зовнішніх і внутрішніх вимог є невід'ємною частиною повсякденної діяльності.

Основою нашої корпоративної культури є етичні принципи, які ми приймаємо як обов'язкові в повсякденній діяльності для кожного співробітника.


Вісім керівних етичних принципів:
● Ми глибоко поважаємо природу і людину.● Ми є надійними і добросовісними партнерами, для яких важливі взаємна повага і правомірна поведінка. Наші високі етичні принципи є ключем до нашого успіху.● Ми проводимо дослідження, щоб зробити світ кращим. За допомогою біотехнологій, ми робимо медицину більш природньою.● Ми ділимося даними про наши дослідження в ході навчальних та інформаційних заходів. Співпрацюючи з фахівцями, ми дотримуємося принципів гласності та рівності.● Ми діємо в рамках сталого розвитку та з готовністю приймаємо цивільно-правову та соціальну відповідальність. Ми залучені в громадське і наукове життя, займаємося охороною навколишнього середовища, дбаємо про наших співробітників і молодь.● Ми докладаємо всіх зусиль для тривалого справедливого співробітництва в галузі прав людини та дотримання справедливих умов праці.● Ми уникаємо конфліктів інтересів між професійною діяльністю і приватним життям.● Ми поділяємо корпоративну культуру, в якій на першому місці стоять рівні можливості і особисті права наших співробітників, і, головне, повага один до одного.