НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Є компанії, які ведуть науково-дослідну роботу, вкладають частину прибутку, час, зусилля, а є компанії, які не напружуються і цим не займаються. У чому між ними різниця?
Відповідь проста. Компанії, які ставлять перед собою завдання робити найкращий препарат для своїх покупців, вибору не мають - вони ведуть науково-дослідну роботу і витрачають на неї значну частину своїх ресурсів. Виробництво сучасних інноваційних препаратів - частина нашої місії! Ми ведемо дослідження - для забезпечення найвищого рівня якості і ефективності наших препаратів, їх поновлення та вдосконалення, для розробки і випуску нових препаратів для наших покупців.
Дослідження компанії Аріадна.Дослідження, зосереджені на розробці технологій отримання біологічно-активних речовин природного походження та випуску відповідних інноваційних препаратів у вигляді дієтичних добавок, гігіенично-профілактичних засобів, лікарських засобів, та інш…
Біотехнологія у фармації дозволяє ефективне поєднувати природні речовини та досягнення сучасної науки і технології. Ми намагаємося максимально розкривати потенціал природних сполук і мікросвіту, використовувати сучасні технології і створювати біопрепарати для користі людини.
На основі наукових досліджень і новітніх даних ми розробляємо і створюємо препарати, які в своїй основі мають мікроорганізми та речовини, які вони утворюють: регуляторні низькомолекулярні пептиди, екстракти та лікарську сировину рослинного походження, а також інші біологічно-активні речовини. На відміну від синтетичних хімічних препаратів і лікарських засобів хімічного походження, діючі сполуки наших біопрепаратів це не окрема ізольована молекула - вони є складною композицією декількох речовин природного походження, кожна з яких має свою дію. Дослідження багатокомпонентних природних композицій має свої складнощі, але дозволяє надати людині можливість користуватися ефективним препаратом природного походження. Ми намагаємося успішно вирішувати такі завдання - для користі людини.
Як результат дослідницької роботи ми отримуємо препарат і технологічний процес його виробництва. Всі етапи технології аналітично обґрунтовані і являють собою складну систему, яка робить наші препарати унікальними.
В нашій продукції втілені знання в області традиційних методів лікування і результати новаторських наукових досліджень в медицині і природознавстві.
Забезпечення ефективності.Механізми дії наших препаратів вивчаються в рамках фармакологічних і клінічних досліджень. Також при цьому враховуються останні досягнення молекулярної біології. Для поліпшення препаратів ми використовуємо результати, отримані в доклінічних і клінічних дослідженнях провідних вчених в галузі фармакології. Це створює необхідні умови для успішної реєстрації наших препаратів у всьому світі.
У сьогоднішньому високоспеціалізованому світі рідкісне підприємство може охопити всі необхідні дослідницькі напрями в рамках своєї власної діяльності. Більшість проектів реалізується у співпраці різними організаціями з урахуванням спеціалізації кожної. Так чинимо і ми. Значну частину досліджень ми виконуємо в рамках спільних проектів з провідними науково-дослідними організаціями України та інших країн, а також з провідними експертами в профільних областях технології, фармакології та медицини.
Для чого потрібна комбінація лікарських засобів хімічного походження та препаратів природного походження?В багатьох випадках після застосування високоефективних сучасних лікарських засобів хімічного походження та подолання гострої фази хвороби, організму потрібна реабілітація та повернення до збалансованого стану. На допомогу в цьому питанні прийдуть препарати на основі природних біологічно-активних речовин. Вони діють не так швидко як хімічні синтетичні засоби, але вони здатні комплексно відновлювати гомеостаз організму людини. Саме такі препарати ми й виробляємо. Наші препарати будуть дуже корисні здоровим людям – підсилення природних захисних сил організму. Наші препарати будуть дуже корисні хворіючим людям та тим, хто закінчив терапевтичний курс – для підсилення лікувального ефекту, комплексної реабілітації та відновлення збалансованого гомеостазу організму.