НВП «Аріадна». Здоров'я в кожен дім!

Символіка компанії Аріадна

Для реєстрації компанії ми вибрали 22 червня 2000 року - день літнього сонцестояння. Це найдовший день у році. А якщо врахувати, що це був перший рік нового тисячоліття, удача - вірний супутник «Аріадни».

Назва компанії «Науково-виробниче підприємство «Аріадна» - і символічно і практично.

Вислів «нитка Аріадни» прийшло до нас з давньогрецької міфології, а саме з міфу про афінському героя Тесея, що убив Мінотавра - чудовисько з тілом людини і головою бика. У міфі розповідається про те, що на вимогу критського царя Міноса жителі Афін були зобов'язані щороку відправляти на Кріт сім юнаків і дівчат на поживу Мінотавра. Чудовисько жило в побудованому для нього лабіринті, з якого нікому ще не вдавалося вийти живим. Здійснити небезпечний подвиг Тесею допомогла донька критського царя Аріадна, яка всім серцем полюбила юнака. Таємно від батька вона дала йому гострий меч і клубок ниток. Коли Тесея разом з іншими приреченими на смерть юнаками і дівчатами відвели в лабіринт, він прив'язав біля входу кінець нитки і пішов по заплутаних переходах, поступово розмотуючи клубок. Убивши Мінотавра, Тесей, йдучи по дорозі за ниткою знайшов зворотний шлях з лабіринту і врятував всіх приречених (Овідій «Метаморфози», «Героїди»).

Наша «Аріадна» простягає людям провідну нитку на шляху до здоров'я. Науково-виробничим підприємство називається тому, що в структурі нашої компанії працює R&D центр (центр досліджень і розробок). А це значить, що ми займаємося розробкою і виробництвом нових препаратів, на відміну від безлічі компаній, які займаються виключно посередництвом і торгівлею.

ariadna

Яблуко як символ НВП «Аріадна»

Символом компанії ми обрали яблуко - стилізовану земну кулю, контури якого виконані з «Нитки Аріадни». Основні кольори логотипу - кольори життя - зелений і білий.

Наше Яблуко - не тільки плід дерева пізнання, а й сиволов життя, родючості, задоволення і користі для людини.

Яблуко - земну кулю - символ користі, яку ми приносимо людям в усьому світі.
Яблуко, як символ компанії «Аріадна®», відображає точність, активність розуму і тіла.
Всім відома історія відкриття Ісааком Ньютоном закону всесвітнього тяжіння. За словами вченого, імпульсом до роздумів про тяжінні послужило яблуко, яке впало на його очах в саду.
«В яблучко» - ще один крилатий вираз, що означає приголомшливу точність стрілка.
В цілому назва і логотип відображають основні принципи нашої компанії.